Çeşme Falı

Bir su kaynağının ya da üstü fokurdayan ya da dalgalı olan su birikintisinin yüzeyinin incelenerek uygulanan bir fal türüdür.

NASIL UYGULANIR

Genelde bahsedilen su birikintisi, yüzeyinin daha iyi mesaj verebilmesi için siyah bir mürekkeple karıştırılması tercih edilir. Daha sonra mistik güçlerle iletişim dahilinde olabilen bir falcı ya da bu işle uzman kişi, mürekkebe bulanmış suyun üzerindeki hareketleri inceler. Bu su üzerinde bir hayvan şekli oluşabilir ve bu şekil içinde bulunulan durum, tutulan niyet, ya da sorulan soruya cevap niteliğinde değerlendirilir. Mesela bir balık şekli çıkarsa bu sorulara olumlu bir cevap alır, ya da gelecekle ilgili olumlu bir sürecin habercisi olur. Dalgalı bir şekilde duran suyun mürekkebi yok edecek bir duruma gelirse bu olumsuz bir durumu haber eder. Suyun üzerinde mürekkep eğer yağ gibi kayar ve bütün suyu etkisi altına almadan dolaşırsa bu durumda yakın bir zamanda bir yolculuğun simgesi olur.

Bütün bunların dışında bu suya ayna da tutulabilir ve falcı aynaya yansıyan suyun yüzeyinde oluşan şekilleri yorumlar. Eğer aynaya yansıyan şekiller canlıyı hatırlatırsa sağlıklı bir yaşamı haber verirken, eğer sabit durağan ve cansız bir varlığın şekli oluşursa bu da iş, aşk konusunda olumsuz bir geleceğin kehaneti olur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı