Çiçek Falı

Falı bakılacak olan kişiye bir çiçek adı sorulur ve verdiği cevaba göre falı yorumlanır. Örneğin;

Gül: Pollyanacılardır. Duygusallığına rağmen hayalci değildirler. Gerçekçi ve mutlu insanlardır.
Lale: Çocuk ruhludur. Devamlı ilgi ister. İstediklerini anlatacak cesareti yoktur. İçine kapanıktırlar. Kırılgandırlar ve çabuk yaşlanırlar.
Papatya: Çevrelerinde hafife alınırlar. Yeteneklidirler. Gösterişten uzak, içine kapanıktırlar. Yaşamı acılarla doludur. Acılarını yendiğinde çok parlak bir geleceği olur.

Fulya: Gösterişi sever, gururludur. Herkesi, güzelliğine tapar sanır; cilveyi ve nazı sever. Aşkta ve maddiyatta hilecidir.

Manolya: Kendine çok güvenir, en güçlü olduğuna inanır. İltifattan çok hoşlanır ve ünlü olmak ister; bu uğurda hiçbir isteği geri çevirmez. Para ve şöhret hastasıdır, bulunca çevresine yapmadığı kötülük kalmaz.

Zambak: Her zaman en güzeli arar ve ayran gönüllüdür. Aradığı şeyin ölçüsü yoktur. Bu yüzden doyumsuzdur, bir türlü mutlu olamaz.

Itır: Aşık olmayı sever, sevgilisine karşı duygusaldır. Açıkça konuşmayı sevmez, dostluk ve düşmanlıklarını belli etmez.

Yonca: Saftır, hayatın gizleriyle çok ilgilenirler. Yaşamdan habersiz yaşamı sorgularlar. Aşık olurlarsa çok iyimser, aşırı derecede mutlu olurlar.

Leylak: Her şeyin iyi yanlarını görmeye çalışırlar, kötüyü de iyiye yorumlamak isterler. Neşelidirler, sevince tam severler. Kendisine yapılan iyilikleri asla unutmaz.

Kasımpatı: Zalim bir görüntüsü vardır, iyi kalpli olması yanlış anlaşılır. Başkalarından etkilenmesine rağmen “dediğim doğrudur” mantığındadır. Sevdiğinin hep doğruyu söylediğine inanır.

Menekşe: Kinci ve acımasız birisi olabilir, paylaşmayı seven birisidir. Saf ve duygusaldır. Duygusallığı yüzünden başı hep dertte olur. İçten pazarlıklı olabilir.

Karanfil: Az konuşur, kaba ve sinirlidir. Çok cömert ya da çok cimri olur. Başkalarının görünüşüne önem vermez. Çevresini sertliği ve anlayışsızlığıyla üzer. Aşırılıklarından vazgeçerse çok iyi birisi olabilir.

Şebboy: Gerçekçidir, her şeyin her zaman her yerde hızla değişmesini ister. İyilik yapmak istediğinde kötülük yapar. Kaş yaparken göz çıkarır. İstekleri tükenmeyen birisidir. Mutlu olması zordur.

Yasemin: Yaşayan ölüdür, dünyadan habersiz dünyada yaşarlar. Kendisi başka, aklı başka yerdedir. Göründüğü gibi değildir. Devamlı kendini yanlış ifade eder. Söylemek istedikleriyle yapmak istedikleri farklıdır bu yüzden de devamlı öfkeli ve sinirlidir. Çevresince anlaşılmaz birisidir.

Sardunya: Gerçekçidir, çok konuşur. Tatlı dillidir, açık sözlüdür. Çok konuşmalarından dolayı çevreleri tarafından hafife alınırlar. Mutluluk istekleri alay konusu olabilir. Güçlü davranırsa mutlu olabilir.

Gelincik: Aç gezip tok sallanan biridir. Çevresine iyilik yapmayı sever. Neşelidir ve yaşamdan sürekli memnundur.

Hanımeli: Çift kişilikli birisidir. Haksızlığa dayanamaz, bir anda yıkılan birisidir. Kendini pek fazla tanımayan birisidir.

Sümbül: İnsanlardan uzak durur, kimseyle arkadaşlık kurmaz. Fazla gururludur, yaradılış olarak tüm insanlardan üstün olduğuna inanır. Yalnız başına sorunlarını çözmeye çalışır, açık sözlü değildir. Birlikte yaşamayı öğrendikleri zaman mutlu olurlar.

Akasya: Ünlü olmak için can atar, yaşlandıkça çekilmez bir insan olurlar. Hep genç kalacağını zanneder. Dünyayı yönetmek için yaratıldığına inanır.

Zerrin: Değişik yollarla hileciliği savunur, kaba yapılıdır ama kaba yapılı olmasına rağmen duygusaldır. İstemeden insanları üzer. Süslenmeyi çok sever ama süslenme konusunda beceriksizdir.

 

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı