Ciğer Falı

Antik çağların batı toplumlarında kutsal hayvanlardan biri olan geyik saflık ve geleceği temsil eder. Bu hayvanın Tanrı’ya kurban edilişinden sonra iç organları üzerine, özellikle ciğerine yönelik inceleme yapılır. Bunun sebebi de hayati bir organ olmasıdır. Falcılar burada devreye girer. Ciğerin yapısal özelliklerinden gelecekte yaşanabilecek olaylarla ilgili bir takım tahminlerde bulunur.

Nasıl Yorumlanır

Eğer ciğerin yüz düz ve pürüzsüz ise yakın bir gelecekte herhangi bir doğal sorun olmayacaktır.

Eğer kurban edilen geyiğin ciğeri akışkan ve sabit olmayan bir şekilde ise bu durum olumsuz bir kehanet olup deprem, sel gibi afetlerin habercisi olur.

Eğer ciğer rengi yoğun bir derece kızıl ise bu durum bir savaşın habercisidir.

Eğer ciğer ele alındığında hemen parçalanıyorsa yakın bir gelecekte önemli bir devlet yetkilisi ya da yöneticisi ölecek demektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı