Çin Astrolojisi 2014 Ejderha Burcu

Çin Astrolojisi 2014 Ejderha Burcu

dragon final

2014 Ejderha Burcu

Genel Bakışchinese-dragon-color

Siz ve At yılı birlikte güzel bir ritm oluşturuyorsunuz. Bu yıl, sizin için 9 olumlu, 2 nötr, 1 tane de olumsuz geçecek aylarınız var. Ayrıca macera ve eğlence dolu bir yıl olacak. Aslında hayatınızın her alanında da muhtemelen parlayabilirsiniz. Neyi bekliyorsunuz? Çıkın ve rüyalarınızı gerçekleştirin. Ve, evet, biraz risk almanın sakıncası yok. Sadece bir uyarı: Dikkatiniz genelden biraz daha kısa olabilir. Ayrıca, ayakta olun ve kendiniz için bir şeyler yapmalısınız. Bitiş çizgisinin genelinde bunu yapmak için ilerlemeyi sağlamanız gerekecek. Endişelenmeyin. Bunu yapabilirsiniz. Etkinlikler bu yıl, dörtnala hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Bu yüzden şimdiden planlarınızı hazırlayın. Ve tüm bunların anlamı, kulaklarınızı ve gözlerinizi açık tutmanızdır. Seçenekler deste halinde gelebilir.

Kariyer

Bu yıl, her kim “ağır toplar” lafını uydurduysa sizin hakkınızda konuşuyor. Kesinlikle zor oyunların zamanı ve şansınız yeteneğinizin yalan söylediğinin kanıtı. Patronlara daha büyük adımlar atmaya hazır olduğunuzu  kanıtlamak için işe dört elle sarılın. Farklı yönlere çekildiğinizi hissedebilirsiniz ancak, bu hareketin en iyi yanı mutluluğu takip etmenize  izin verecek olmasıdır . Ayrıca, başarınızın, hayatınızın enstrümal bir bölümü olması için sosyal yaşamınızı kabul edin. Partiler, galalar, konferanslar: Eğer mümkünse bir daveti bile pas geçmeyin. Orada kimler olabileeğini asla bilemezsiniz.

İlişkiler

Tutku belki orta adınız,ancak henüz eşinizle karşılaşmamış olabilirsiniz. Romantik? Kontrol et. Havai fişek gösterisi? Kontrol et. Drama? İki kez kontrol et. Bunlar yanlış yönde ilerliyorsunuz anlamına gelmez. Aksine, mükemmel bir şekilde olabilir. Fakat yol boyunca birkaç darbe alabilirsiniz. Ara vermeye yada bitirmeye hazırlıklı olun. Eğer bir ilişkiniz varsa, müsabaha gösterme konusunda dikkatli olun. Eğer sınırdaysanız, tekrar bir şeyleri yoluna koymak kolay olmayabilir.

Sağlık

Ağırdan almak iyi bir şey olabilir, fakat bu yıl, bu tarz önerilere pek kulak asmayabilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, At yılı, tamamen enerjinizi tüketmeden geceyi gündüze kattığınız birkaç zamandan biridir. aslında bu atmosferde çok iyi olabilirsiniz. Ekstrem sporlar sizin için de çekici oluyor. Bisiklet, dağcılık, sörf… Bir yerde bu enerjiyi kanalize etmeniz gerek. Fiziksel başarılar sadece diğer çabalara destek olacaktır.

Para

Para gelir, para gider. Ve geldiğinde gündelik olarak harcanır. Bu yıl düşüncelerinize zamanını ayarlamanızın tam zamanı.Ortaklarınızla yükselebilmek için girişinlerinizde seçeneklerinizi değerlendirin. Fakat dikkatli olun, ayaklarınız yerden kesilebilir. Yanlış bir hareketiniz bir çok şeye mal olabilir. Adaletli olmalısınız.

Çin Burcu Hesaplama, diğer tüm hesaplama araçları için hesaplabakalim.com

Kaynakça:
http://www.tarot.com/chinese-astrology

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı