Çin Astrolojisi 2014 Fare Burcu

Çin Astrolojisi 2014 Fare Burcu

rat final

2014 Fare Burcu

Genel Bakışchinese-rat-color

Bu yıl, kontrolü kaybetmemek için ve size verilen şeyi en iyi şekilde yapabilmeniz için sır açığa çıkacaktır. Fareler bağımsızdır ve herşeyi kendi yöntemleriyle yapmayı severler. Risklerden korkmaz, dünyayı oyun alanı gibi düşünürler. Genellikle bu tutumla istedikleri ne ise alırlar. At yılı, daha esnek olup olamayacağınızı ve şartları değiştirmek için tarzınıza adapte olup olamayacağınızı sorar. Yolunuzdaki herkes ve herşeyin zorlu olması iyi bir fikir değil, ama bir şekilde akışa göre gidiyor. Ağırdan almak size her zaman yardımcı olacak. Oyundaki değişen girişimler, büyük planlar: bu fikirleri bekletin ve harekete başlamadan önce muradınıza erin. Oyunun adı yavaş ve istikrarlıdır. Evet, bu sizin belirlediğiniz metoddan farklı hissettirir. Ve ilk olarak size rahatsız edici gelebilir. Ancak sonuçlara ulaştığınızda bundan hoşlanacaksınız.

Kariyer

İşin sıkıcı geldiği anlardan birini yaşıyorsunuz. Artık değişimin gerektiğini düşünüyorsunuz. Ama sonra şüpheler ortaya çıkıyor: “Düşüncesiz, aceleci bir karar mı veriyor sunuz?” Bu türden sorulara bu yıl dikkat edin, çünkü bir dakikalığına herşeyi değiştirebileceğiniz dürtüsünü alıyor ancak bunun peşine de fikrnizi değiştiriyorsunuz. Hukuk firmasında iş bırakmak ve bir organik sebze çiftliğinde başlangıç yapmak hiçbir yerde gerçekten çekici değildir. Ya da bunun yerine tıp fakültesine mi gitmek istersiniz? Bu yıl birkaç hesaplanmış risk almak dürtü ile hareket etmekten daha iyidir. Planda sabit kalın ve uzun dönemli bir strateji hakkında düşünün. İyi haber fikirlerinizn kesinlikle parlak olacağıdır. Notları alın, iyi kayıtları tutun ve yolda kalın.

İlişkiler

Bu yıl değişikliği ve kovalamaca heyeceanını vurgulamaktadır. Fakat, siz sağlam ortaklıklar kurma eğilimindesiniz. Bu demek oluyor ki öyle zamanlar olacak ki ne istediğinizden emin olamayacakasınız. Bekar olup gününüzü mü yaşayacaksınız? Yada tatlı kalbinizle işleri yoluna koymaya çalışabilir misiniz? Duygularınızda dengeyi bulabilirseniz, aşkta da mükemmel dengeyi yakalayabilirsiniz. Fakat gerçekten değişime hazırsanız, bu yılın enerjisi bunun gerçekleşmesi için size o hazzı verecektir. Sadece seçimlerinizin gerçek bir temeli olduğundan emin olun. Birkaç ay bunun üzerinde durun. Bekarsanız, sizin yaptığınız gibi bağımsızlığını ödüllendiren birisiyle tanışabilirsiniz. Buradaki sorun kendi duygunuzu kaybetmeden, nasıl bir çift olabieceğinizi bulmaktır.

Sağlık

“Geceyi gündüze katmak” bu yıl tanıdık olacak bir deyimdir. Yukarda, aşağıda ve hakkında bahsedilen her yerdesin. Bu, kariyerin için güzel bir stratejeri olabilir. Faka sağlığın için en iyi plan bu değil. Çok şükür, biraz dikkatli planlama ve önceden haberdar olmayla tükenmişlik önlenebilir. Ağırdan almayı hatırlayın, kendiniz için soluklanın ve  zamanı programlayın. Bu şekilde solunum sorunlarını önleyebilirisiniz. Aksi takdirde, eklem ağrıları ve yaralanmalar oluşabilir. Pilates sınıfına gitmek kolay. Daha fazla asu için. Yiyeceklerinize dikkat edin, sağlıklı yemekleri tercih edin. Kulağa basit geliyor ancak günlük yaşantınızdaki “azıcık şundan da alayım” tarzındaki davranışlarınız uzun bir dönem sürecektir. Dinlenmenin, eğlenmenin ve çalışmanın arasındaki dengeyi gerçekten bulmanız gerekecek.  Bir diyete yada sağlık rejimine başlarsanız, bırakmayın. Faydasını göreceksiniz.

Para

İşte kalmak, neyin önemli olduğudur. Ayrıca banka beyanınızın dediklerini çözmeyi öğrenebilirsiniz.  Bir kişi olarak sayıları gerçekten kim dikte eder? Para- ego olayını geçin ve anı yaşayın. Para mutluluğu satın alamayabilir, bu yüzden kalbinize bu dersi alldırdığınızdan emin olun. Bu yıl risk alabileceğiniz seçenekler önünüze sunulduğunda, sadece çözümünün ne olduğunu bildiğinizden emin olun. Sonuç tahmin edilemez ancak yedek bir planı kontrol edebilirsiniz. Bu yıl, bu genel olarak iyi bir strateji mi? Harcadığınız kadar tasarruf edin. Hatta daha fazlada olabilir.

Çin Burcu Hesaplama, diğer tüm hesaplama araçları için hesaplabakalim.com

Kaynakça:
http://www.tarot.com/chinese-astrology

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı