Çin Astrolojisi 2014 Kaplan Burcu

Çin Astrolojisi 2014 Kaplan Burcu

tiger final

2014 Kaplan Burcu 

Genel Bakış chinese-tiger-color

Ne kadar da tatlı değil mi? At yılı, işte bu. Engellerle dolu iki yıldan sonra, parlama zamanınız geldi! 11 ayınız olumlu 1 ayınız ise nötr  geçecek. At dizginlerini sahipken sizi hiçbir şey geride tutamaz. Sonsuza kadar yaşadığınız büyük rüya bu, değil mi? Anı yaşa. Daha iyi değişiklikleri uygulamak için mükemmel bir zaman. Bu yıl, gelişim ve macerayla ilgilidir. Bazı düşüncelerinizi zorlayın, sonra bulunduğunuz konumdan çıkın ve geçite yönelin. Hayatınızın her alanında biraz şansınız olacak. Gözlerinizi açık tutun ve böylece iyi seçenekleri kaçırmayın.

Kariyer

Alarm çalıyor. Gitme zamanı! Bu yıl kariyeriniz ateş üzerinde. Neredeyse durdurulamaz olduğunuzu söylemek için bu, bir abartı değil. Soru şu, bu güçle ne yapmak istiyorsunuz? Kalbinizi dökmenin ve yeni bir proje hazırlama ruhuna girmenin zamanı mıdır? İşte beşten dokuza görüşürüz demenin mi? Yoksa mevcut şirketinizde kurumsallığınızı daha da arttırmanın mı? her neyse enerjiniz çok yüksek ve dayanıklılığınız sizi ileriye götürecek. En iyi kısmı ise, bir çok projenin üstesinden gelip, dikkatinizi asla kaybetmeyeceksiniz. Evet, belki “asla” değil ama siz ne demek istediğimizi anladınız. Gökyüzü sınırlıdır ve sizin hayal gücünüz de. Düşüncelerinizi açın ve büyük hayaller kurun.

İlişkiler

Ateşinizle sıkı fıkı olduğunuzu ve bu yıl kendinizi bulmak için sahanede kaldığınızı önlediğinizi düşünün. Tekrar düşünün.  Kendinize çalışmakta hiç bir hata yokken, gösterinin yıldızı olmanız problemdir. En azından romantizm söz konus olduğunda. Bekar yada birine bağlı, deli gibi balları çekiyorsunuz. Bu nedenle, bunun üzerine çalışın! Bir çift olarak hayatınızdaki bir sonraki adımı atmaya niyetliyseniz, tüm işaretler eveti vurguluyor. Bu yıl, aşk heyecanla doludur. Partneriniz hakkında herşeyden bıkmış hissetseniz bile, birkaç süpriz gereklidir. Canlılığı ve enerjiyi kalbinize getirir. Çekingen olmayın. Sahip çıkın. flört edin, dans edin, için, aşık olun ve evlenin.

Sağlık

Öncelikli listenizde fit kalmak en üstte olmalıdır. Bu yıl yeni bir hazla sağlık hedefleriyle uğraşacaksınız. Bu son beş kiloyu da vermek istiyor musunuz? Çocuklarınıza yetişmek mümkün değil mi? Mayo giydiğiniz de güzel gözükmek mi istiyorsunuz? Bu hedeflere ulaşmak için yapmanız gereken , sizin çalışan bir plan bulmak ve onu uygulamak. Günlük rutininizza egzersiz eklemenizin bir yolunu bulmak sizi zihinsel ve fiziksel olarak korur. Ve hatta yeni bir beslenme rejimine başlayabilirsiniz, bu iyi görünüme kavuşmak için harika gibi duruyor. Sadece mumu her iki ucundan yakmadığınıza emin olun. Evet, eğlence için bol zamanınız olacak ancak kaplanlar bile formda kalmak için ertelemeye ihtiyaç duyar.

Para

Para? Evet, lütfen, ve mümkünse daha fazlası. Dürüst olmak gerekirse, bu konuda büyük fikirler zamanı aldı değil mi? Para bu yıl hayata şans eseri aceleyle geliyor. Sanki büyük bir terfi almak için kaldırımda bulunan büyük miktardaki para gibi. Beklenmedik çeklerin de mavinin dışını göstermesi gibi. Bu akımın kaynağı basit ama güçlü bir yetenekten geliyor: bunları gerçekleştiren bir yetenek. Bu girişimci ruh, şu an sizin yararınıza çalışıyor. İlk bir millyonunuzu kazandığınızda muhaliflerinize “Ben sana demiştim.” diyebilirsiniz. Zenginliğinizle ilgili olarak akıllı olun. Az harcayın, birçoğunu saklayın ve bir sonraki fikriniz için kullanın.

Çin Burcu Hesaplama, diğer tüm hesaplama araçları için hesaplabakalim.com

Kaynakça:
http://www.tarot.com/chinese-astrology

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı