Çin Astrolojisi 2014 Köpek Burcu

Çin Astrolojisi 2014 Köpek Burcu

dog final_2

2014 Köpek Burcu

Genel Bakışchinese-dog-color

12 ay üzerinden tam 12 ile büyük ikramiyeyi kazandın. Yıl, senin için en iyi olan Kaplan’ la başlıyor, bu yüzden sürekli hareketli olacaksın. Zamanın kaçmasına izin vermeyin. Zaman aksiyon, hareket zamanı. Ve henüz yıl için büyük hedeflerinizi belirlemediyseniz, hemen kendinize bir rota oluşturun. Her ay seçenekleriniz olacaktır.  Elbette, her bir avantajdan yararlanmak zorunda değilsiniz, aşırıya kaçmak istemezsiniz. İyi şeyler olmasını bekliyoruz. Ancak siz genede baştan başa tetikte olun. Özellikle olumluluklara açık olun. Değişim her zaman rahat olmayabilir ancak, nereye gitmek yada varmak isteğinize göre, özellikle şans sizinle olduğu zamanlarda gereklidir.

Kariyer

Gökyüzünün limiti, hiçbir yer kariyerinizde bundan daha doğru değildir. Yükselmeye hazır mısınız? Köşe ofisinde kendinizi iyi ayarladınız mı? Yeni işi başlattınız mı? Dürüst olmak gerekirse, kafanıza koyduğunuz herşeyi elde edebilirsiniz. Siz ve At yılı bir elmanın iki yarısı gibi geçiniyorsunuz ve bu enerjiniz sizi yeni bölgelere, sahalara fırlatacak. Başarmak için her zaman ne gereklidir? Nerede kariyerinizde sıkışıp, hareketsiz kaldınız? İşinizde son derece iyi ne yapabilirdiniz? Büyük hayaller kurmaya cesaret edin. Kendinizi sınırlayan inançlarınızla barışın. Beklediğiniz zaman geldi. Diplomatik doğanız, liderlik becerileriniz ve sağduyunuzla, yaratabileceklerinizi anlatmaya gerek yok. Hazırlanın, belirleyin ve başlayın!

İlişkiler

Aşk özellikle şimdi bu kadar tatlı olabilir. İyi bir yere geldiniz, ne aksilik olursa olsun geçmiş gitmiş. Sizin ve belli birisi arasındaki hisler ihtiyacınız olduğunda etrafınızda belirecek ve ayaklarınızın arasından duygularınızı süpürüp gidecek. Bununla beraber, vahşi romantizmin olasılığı varken, sevdiğinizle sinerji ve uyum duygusuna etraflıca sahip olacaksınız. Bekar mısınız? Ağır ve size diz çöktürücü bir müdaheleye hazırlıklı olun. Yapılacaklar bu yönde ilerliyor. Tüm zaman boyunca burnunuzun dibinde olan partneri arıyorsanız, muhtemelen bağlılığı ve aşkı bulacakasınız. Son birşey, eğlenmek için daha fazla zaman yaratın. Ciddi partner ilişkilerinde bile eğlence olsun diye bu gereklidir.

Sağlık

Bu yılın en iyi yanı, iyi sebeblerle beklenti dolu olmanız. Tüm harika şeyler, yolunuzu çıktığı zaman, en iyisini yapmak için  üst- uç konumda olduğunuzdan emin olun. Yeni bir spor yada hobi ile fiziksel sınırlarınızı test edin. Lezzetli bitkisel yemekleri yapmayı öğrenin. Fiziksel metodlarla tedaviyi, akupunkturu, bitkisel tedaviyi keşfedin, Gerçek ikaz, bitkinlik ve yorgunluk için gözünüzü açık tutmanız. Yaşamınızın ışık hızında gibi hareket ettiğini hissedebilirsiniz, ve eğer dikkatli değilseniz, bitkinliğiniz sonlanabilir. Kendinize iyi baktığınızdan emin olun, stress uyum faktörüyle ve yeterli uykuyla anlaşmış olun. Gidecek bir yer yok ancak yukarı çıkabilirisiniz.

Para

Paranın bir nesen eolmadığını kanıtlamak istiyorsunuz. Evet, belki değildir. Ancak hakikat, bu yıl bunu kanıtlama ihtimalinizin çok az olduğudur. Aslında, sakin olup, moralinizi bozmazsanız, parayı tıkırında işletin, ve ihtiyacınız olduğunda daha fazlasını alacağınıza güvenin, sonuçlar sizi şaşırtacak. Konu mülkiyete, iş girişimlerine, kariyerdeki hamlelere ve ödünç veya borç  paraya geldiğinde sezgilerinize güvenmenin zamanı. Ayrıca, büyük finansal hedeflerde şans sizinle birlikte. Bu yıl bir çok yere gidebilirsiniz. Herhangi bir nakit ile beklenmedik talih kuşu kapınızda. Fakat birikmiş paranıza birşeyler koyduğunuza emin olun, sadece  güvenlik açısından. Ve iyi parası olan biriyle çalışabilirseniz, kazanma şansınız katlanarak artacaktır.

Çin Burcu Hesaplama, diğer tüm hesaplama araçları için hesaplabakalim.com

Kaynakça:
http://www.tarot.com/chinese-astrology

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı