Çin Astrolojisi 2014 Öküz Burcu

Çin Astrolojisi 2014 Öküz Burcu

ox final

2014 Öküz Burcu 

Genel Bakışchinese-ox-color

At yılı dört nala havalanır. Ancak, daha bilinçli olan Öküz, geri adım atma ve uzun uzun düşünme eğilimindedir. Bu yıl, planlama, önceden düşünme ve strateji için iyi bir zamandır. Değişimlere nasıl uyum sağlarsınız? Güçlü ve zayıf yönleriniz nelerdir? Bu yıl, yavaş ve sürekli düşünmek için iyi bir zaman. Genel olarak, stratejik kararları verme lehine risklerden kaçının. İyi seçenekler mevcut olduğu zaman onları ileriye taşıyın, fakat bunu dikkatlice yapmalısınız. Bu yılki amaç ve azim içinde olacak olan başarınız, tarzınıza gerçekten uymaktadır. At, bazı şeyleri uyandırıp, hızlı bir tempoda hareket eylemine geçmekten hoşlanır. Sizin göreviniz gürültü patırtı içinde yakalanmamaktır. Oldukça kararlı bir insansınız. Şimdi ise onu gösterme zamanı.

Kariyer

Bu yıl kariyerinizde bazı inişler ve çıkışlar görebilirsiniz, ancak buna ihtiyacınız olduğu kesin. Bir öküz olarak, kayıtsız olabilirsiniz, ve bazı şeyler sarsıldığında ayaklarınızın üzerinde nasıl durabileceğinizi öğrenmeniz gerekir. Bu rahatsız edici olabilir,  fakat ayrıca neşelendiricidir de. Evren size gerçekten istediğinizin ne olduğunu netleştirmek için soruyor. İşinizle gerçek tutkularınızı birleştirmek için fırsatları kurcalayın. Bu yıl, duruş ve güven duygusu geliştirmek ayrıca başarınızın anahtarıdır. Eğer birşeyler istiyorsanız sesinizi yükseltin ve bunu isteyin. Daha da iyisi, güç ve metanetiniz ile rekabeti kovun. Zamanlama duygunuzu geliştirin. Zam istemek, iş değiştirmek ve yeni bir işe başlamak için zamanınızı bilin. Kariyer sürecinde yada hedeflerinize ulaşmak için yaşam koçu kiralamada, yolda geri adım atmada yanlış bir şey yok. İlerleyin!

İlişkiler

Ah, aşk. Bir dakika, o hayatın anlamı gibi duruyor. Bir de başbelası tabi. Bu yıl için tek şey: Romantizm sıkıcı olmayacak! Misa, bu ilginç, canlandırıcı, özgür ruh sizi gülerek karşılar, ancak yerleşmek istemiyor olabilir. Yada aslında nasıl kararlı olmanıza yönelik bir sorgulama olabilir. Eğer bağlı iseniz, güven ve özgürlüğün büyük sorunları hakkında dolaşan sorular olabilir. Ortaya çıkaracaklarınızl ailgili olarak güçlü bir bağ sizi yardımcı olabilir. Strese girmeyin. Her durumda, bazı türbülanslar için hazırlanmak ve emniyet kemerini takmak sizin için iyi bir fikirdir. Fakat hatırlayın: Gitme izniniz varsa küçük bir türbülans eğlenceli olabilir. Kendinize güvenin ve aşkta esnek olmanızın aslında sizi mutlu bir kişi yapacağını farkedin. şimdi ölçüğ tartmak için bir düşünebilirisiniz.

Sağlık

Özellikle bu yıl, rakamsal yaşınız, fiziksel sporunuzla yapacak hiçbir şeyin gerekmediğini gösterir. 60 yaşında ve hayatınızın en iyi kısmını yaşıyor olabilirsiniz veya 16 olup, merdivenlerden yukarıya çıkamıyor olabilirsiniz. Eğer kendinizi olduğunuz gibi iyi hissetmiyorsanız, yaşam tarzınız hakkında dürüst olma zamanınız gelmiş demektir. Bu yıl, kendinize iyi bakmanız son derece önemlidir. Sağlıklı bir diyetiniz var mı? Kontrol edin. İyi bir uyku alıyor musunuz? Kontrol edin. Düzenli olarak yaptığınız bir egzersiz rutinizi var mı? Bunlardan birini programınıza entegre etmek daha fazla çaba alacak. Fakat yaptığınızda buna değecek. İyi oluşunuzu hafife almayın! Yılın başlangıcından itibaren yeme alışkanlıklarınıza daha iyi adapte olmayı düşünün. bundan daha iyi bir zaman yok.

Para

Para, sizin gizli örtünüz. Ve hiç kimse bu yıl, bunu sizden almıyorken, daha büyük bir battaniyeye başlama ihtiyacınız açık hale gelebilir. Rastgele, beklenmeyen giderlere biraz nakit para ödemeniz gerekebilir. Yada etrafta dönen  düşüncesiz enerji ile ayaklarınız yerden kesilebilir. Ve dışarıdan fiyat aralığınız dışında birşeyler atın alabilirsiniz. Sadece şunu bilin, ayakat akalmak için yeterince zekisiniz. Parasal yönden, özellikle akıllı olduğunuzda ve hesaplı hareketlerde bulunduğunuzda parlayabilirsiniz. tabi eğer para bir nesne değilse? Biraz özgürce para harcamayı öğrenin. Şanslı olmayanlar için biraz bağış yapın.

Çin Burcu Hesaplama, diğer tüm hesaplama araçları için hesaplabakalim.com

Kaynakça:
http://www.tarot.com/chinese-astrology

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı