Çin Astrolojisi 2014 Tavşan Burcu

Çin Astrolojisi 2014 Tavşan Burcu

rabbit final

2014 Tavşan Burcu

Genel Bakışchinese-rabbit-color

Özellikle, rahat bir şekilde dışarıda çalışmayı öğrenirseniz, genel olarak bu yıl öne çıkıyorsun. Bu yıl 7 ayınız olumlu geçicekkeni  5 ayınız olumsuz geçecektir. Tavşanlar için çok iyi olan ağaç yılından beri, tam olarak yılın şaşırtıcı enerjisini azaltan ve bunu size daha uygun hale getiren elementinizin içindesiniz. Buradaki oyun kendinizi tanımanızı ve adımlarınızı bırakmamanızı sağlamaktır. Olaylar çığırından çıktığı zaman, önce uzaktan izleyin sonra katılın. Ve hissetiğiniz zaman harekete geçin. Kesinlikle iyi fırsatlara sahip olacaksınız.

Kariyer

Bazen ısırmak çiğneyebilmekten daha iyidir. Bu demek oluyor ki bir çok şey sizin kontrolünüzün dışında olacak. Fakat bu riski almak isteyebilirsiniz, çünkü bu yıl içerisindeki temponuzu canlandırmaya ihtiyacınız olacak. Bu nedenle At’ ın pratikliğ ve hızıyla birbirini izleyen işlerde çalışmak için yaratıcılığınızı kullanmayı deneyin. Yön belirlemenizde başkalarına izin vermeyin. Bazı şeyler için bir görüşünüz varsa, bunu satın. Bir tavşan olarak, kulaklarınızdan çıkan parlak fikirleriniz var. Belki, kendi şirketiniz yada projeniz için onlardan biriyle başlamanın zamanı gelmiştir. Bunu karalayın.  Belki değil. Kesinlikle.

İlişkiler

Bazen aptal olmak, kalp kalbe konuşmaktan daha tatmin edicidir. Evet, ilişkiler ciddi tartışmalar yada buna benzer şeyler gerektirir. Fakat bunları biraz hafifletmek incitmez. Semere vurun ve at yılı sizi nereye gidiyorsa oraya götürsün. Sertliği ve aşk hakkında katı kulları biraz gevşetin, ve daha fazla eğleneceksiniz. Ve romantikliğin mükemmel olduğunu hatırlayın. Hatta en iyisi ve doğru olduğunu da. Kalıcı bir ilişki hemen hemen, her zaman dostluk üzerine inşa edilmiştir. Eğer bekarsanız, etrafı dikizleyin. Platonik olarak bildiğiniz veya taptığınız biri sizin için mükemmel bir eşleşme olabilir. Biraz daha kendiniz olmaya uğraşın. Bunu anlamı, sıkıcı olmamanız, tatile çıkmanız ve diğer etkinliklerde bulunmanızdır. Bütün dünya dışarıda. Gidin ve birlikte yaşayın.

Sağlık

Biliyorsunuz, yoğun bir yıl olacak. Ancak hayatın ne kadar enerji gerektirdiğ ihakkında bir bilginiz yok. Yılın ilk bir kaç ayı tükenmişliğinizi önlemek için dikkatli olun. Bu yıl dayanıklılık gerektirir. İyi yediğinizden, yeterli olarak uykunuzu aldığınızdan, egzersiz yaptığınızdan emin olmanızla ilgili proaktif olun. Kafeine, şekere veya fast food a yoğun yaşantınızla başa çıkmak için güvenmeyin. Çok proteinli yemeklerden yiyin. Yorulduğunuzda, dinlendiğinize emin olun. Yeşil çayınızı içip, yoganızı yaptığınız sürece denge duygusu sizinle kalacak.

Para

Merhaba, bağımsızlık! Bu yıl para kazanmak girişimcilik ruhunuzu hayatınıza sokmaktan geçiyor. Bu, pratik sağduyunuz ve parıldayan vizyonunuzla hayatınıza getirmek için  birleşmesiyle mümkün oluyor. Siz alışkanlıklarınıza bağlı birisiniz ancak,  At yılı sizi daha büyük düşünmeniz için zorluyor. Yükselin ve ekibe lider olun. Geleneği kırın. Ve nakit para hakkında fazla düşünmeyin. Eğer tutkularınız takip ederseniz, para da orada olacak. Yavaş tempoda ilerlerseniz, daha fazla para kazanabilirsiniz.

Çin Burcu Hesaplama, diğer tüm hesaplama araçları için hesaplabakalim.com

Kaynakça:
http://www.tarot.com/chinese-astrology

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı