Çin Astrolojisi 2014 Yılan Burcu

Çin Astrolojisi 2014 Yılan Burcu

sneak

 Genel Bakış

2014 At Yılı Yılan Burcu için ani değişiklikler beklenmedik kararlar zamanı olacak. Bu yıl diğer yıllara göre daha enerjik ve hareketli geçecek, ancak dikkat edilmesi gereken tek şey sakin ve kararlı olabilmek. Muazzam sonuçlar alabilmek için heyecanını korumalı ve dilediklerini gerçekleştirmek adına harekete geçmelidir. Bu yıl ne tür bir olumsuzluk yaşarsa yaşasın aile faktörü Yılan Burcu için daima teselli edici ve destekleyici bir unsur olarak varlık gösterecek. Her ne kadar sağlık açısından şu an bir sorunları olmasa da belirli vakitlerde kontrollere gitmeyi ihmal etmemeleri gerekiyor.

Kariyer

Halihazırda işi olanlar için kariyerlerinde büyük başarılara ve değişimlere imza atacakları bir yıl onları bekliyor. Rekabet ortamına kendilerini fazla kaptırmadan kıskançlık duygularını kontrol altına almaları gereken bir dönemdeler. Eğitim seviyelerindeki üstünlük ve elde etmiş oldukları başarı, kariyerlerinde de rahatlıkla ilerlemelerini sağlayacak. Yılan Burcu için bu yıl büyük iş teklifleri ve departman değişikliklerini ifade ediyor.

Henüz bir iş sahibi olmayan Yılan Burçları için de iş görüşmelerinin artacağı ve sonunda sabit bir gelire sahip olacakları bir yıl onları bekliyor. Dikkat etmeleri gereken husus da iş görüşmelerinde problem çözme konusundaki becerilerini ve kriz yönetimindeki aktifliklerini ön plana çıkarmalarıdır.

İlişki

İlişkileri olan Yılan Burçları hayatlarına bir heyecan getirmek için çabalamalı ve süprizlerle partnerlerini şaşırtmalıdırlar. Küçük bir seyahat, başbaşa geçirilecek özel bir yemek ya da küçük jestler artık iyice oturduğu düşünülen ilişkilerde bile işe yarayacaktır ve her iki tarafı da mutlu edecektir.

Yalnız olanlar için de aşkı yakalama yılı olacak. Bu yıl onlar için sosyalleşme ve çevre edinme yılı olacağı için aşklarını bir resim sergisinde, bir müzede, sinemada veya tiyatro çıkışında, bir parti organizasyonunda bulacaklar. Sadece risk almaktan korkmamaları gerekiyor.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı