Çin Astrolojisi 2014 Maymun Burcu

Çin Astrolojisi 2014 Maymun Burcu

ab7aaf2f99cd153c92c9fd890efd5d43

2014 Maymun Burcu

Genel Bakışchinese-monkey-color

Seçenekler bu yıl oldukça fazla olabilir, fakat endişelenmeyin. Dikkatli,  temkinli ve tutumlu olarak işleri halledebilirseniz, çok fazla başarı elde edebilirsiniz. Bu yıl, herhangi bir eyleme geçmeden önce, insanları ve durumları anlama konusunda sizi cesaretlendirecek.Ama bazı buluşmalar tarihin en büyük aşklarına dönüşmediyse zenginliğinizi arttıracak günlük eylemlerde bulunun. Yaramazlık yapma hususundaki eğiliminizi, insanları test edip onların sınırlarını denemek yerine, bu yılı kendiniz ve davranışlarınız hakkında daha fazla şey öğrenmek ve daha iyi bir değişimi nasıl yaratabileceğiniz hakkında yardım için kullanın.

Kariyer

Aksiliklerle başa çıkabilmeyi öğrenirken, edindiğiniz momenti koruyun ve geliştirin. Aslında olanları aksilik gibi görmeniz gerekmez. Daha büyük hedeflere ulaşmak için bir ders gibi görebilirsiniz. Kariyerinizin gidişinde herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız, hızlı bir şekilde nerede, ne yapacağınıza karar vermeniz gereken durumlara hazırlanın. Olaylar kesinlikle  tam olarak isteğiniz gibi, hızlı bir şekilde hareket eder. Buradaki meydan okuma elinizden geldiği kadar gücünüzü, zekanızı, bilginizi ve doğuştan yapabileceklerinizi  kullanabilmenizdir. Doğuştan problem çözücüsünüz. Eğer ihtiyacınız varsa, yüksekleri gösterip yön değiştirebilirsiniz. Bazen kendinizi bıkkın ve sıkılmış hissettiğiniz zamanlarınız olabilir. Sabredin. Bir süreliğine bu durumunuzu koruyabilirseniz, kazanan siz olacaksınız.

İlişkiler

“İyi şeylerden çok daha fazlası” burda fazlaca tekrarlayabilir. Çok fazla eğlenebilirsiniz ancak, at yılının sizin için anlamı romantiklliğinizin genelinden daha kısa sürmesidir.  İşin tuhafı, doğru kişiye, yere yada birşeylere dair söz vermenin resmini öğretebilirseniz, keyifli bir şekilde sonunda mutlu olabilirsiniz. Eğer bir partneriniz varsa, herşeyde istikrarlılığınızı koruyun. Sallanan bir tekne sonunda sizi haıyıflanmaya itebilir. Eğer bekarsanız, maceraya hazırlanın. Fakat, çekim için tek bir işaret beklemek sizi ölümsüz aşkın içine sokabilir.  Hem sizin hem de partnerinizin beklentilerine açık olun, Ve kendine güveniniz iyi bir özelliğinizken, eğer aşık olmak istiyorsanız, birini hayatınıza alın. Bunun tek yolu budur.

Sağlık

Sağlığınız bu yıl öncelikli olarak hayatınızda yer almaktadır.  Ne pahasına olursa olsun tükenmişlikten, bitkinlikten ve yorgunluktan kaçının. Başınızda herhangi bir sağlık sorununuz varsa, onları ertelemek yerine onlarla nasıl yaşayabileceğinizi öğrenin. Eğlence adına fedakarlıklarda bulunmayın. Sosyal hayatınızı biraz aşağıya doğru çekin, seçimlerinizde sakinliğinizi koruyun. Ve at yılının gerçek ruhu içinde aktif kalın. Bir tenis yada futbol takımına katılabilirsiniz. Sağlıklı yaşam yönünüzde size zihinsel enerjinizde yardımcı olacaktır.

Para

Para kazanmanın püf noktasını biliyorsunuz, bu nedenle eliniz hep dolu olacak. At’ ın enerjisi girişimci ruhunuzu, problem çözme yeteneğinizi ve pratik becerinizi desteklemektedir. Ancak finansal kararlara gelince yardıma ihtiyacınız olabilir. Veya bir süreliğine bu kararlarınızı geciktirebilirsiniz. Fikirlerinizi geliştirmek için iyi bir zaman, fikirlerinizi nakite dönüştürebilirsiniz. Madem akıllıca harcamak ve yaptıklarınıza odaklanmak istiyorsunuz, bunları mali durumunuzun yettiği kadar iyi yapabilirsiniz. Bir ip ucu daha? Savurgan halinizi muhafaza edebilmeniz hakkında endişelenmeyin. Başkalarına yardım etmek için paranızı kullanın. Doğanızda hayırsever birisiniz ve karmaya göre herşey bir şekilde geri gelir.

Çin Burcu Hesaplama, diğer tüm hesaplama araçları için hesaplabakalim.com

Kaynakça:
http://www.tarot.com/chinese-astrology

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı