Çin Astrolojisi 2014 Koyun Burcu

Çin Astrolojisi 2014 Koyun Burcu

il_570xN.196987184

Çin Astrolojisi’ ne göre doğduğunuz yılın sizin kişiliğinizi belirlediğinden daha önce bahsetmiştik. Çin Astrolojisi’ ne göre burcunuzun ne olduğunu öğrenebilir ve burcunuzun özelliklerinin size uyup uymadığına bakabilirsiniz.

Peki 2014′ te koyun burcunu neler bekliyor?

2014 Koyun Burcu 

Genel Bakış

Şuna bakar mısın? Bu yıl bir tane bile olumsuz geçen ayın yok. At’ ın yılı Yin Yang’ tır ve bu kombinasyon hayatının her alanında mükemmel şansı yaratır. Zamanınızı verimli kullanmanın yolu işte tam burda. Hadi saçınızı şöyle bir sallayın. Normalden biraz daha fazla maceraperest olun. Dışarıya daha fazla çıkın. İşten sonra spora gidin.  Ara sıra risk alın. Anahtar kelimeniz “biraz”,  şu an ki doğanızı değiştirin demiyoruz. At’ ın enerjik tiplerini deneyin,  ve daha sonra koyunun emniyetli ve güvenli stiline geri dönün. Size daha iyi olmanız açısından yardımcı olacaktır.

Kariyer

Bu yıl nadir olduğunuz hallerdesiniz, iş yerinde güven ve yetkiyle dolup taşmaktasınız. Önemli olan bunun hep içinizde olması. Şimdi, sadece bu mükemmel gelgitli zamanınızı dışa vurabileceğiniz zamandasınız. Yaratıcı, yenilikçi ve gerçek bir lidersiniz. Bu yüzden çalışmaları yukarıya doğru ilerletin. Sonra bir tanıtıma gidin. Bu yükselişi talep edin. Şu an ki durumunuzdan daha iyisini istiyorsanız, o zaman kendi işinizi kurun. Kafanızda sürekli dolaşan fikirler var. Bu fikirleri gerçekleştirmek için gereken tüm riski alın. Belki biraz sermaye gerekebilir. Fakat bu yıl içerisinde farklı yerlere gidebilirsiniz. Şans sizinle, harekete geçin.

İlişkiler

Artık drama bitti. Bunun için Allah’ a şükredebilirsiniz. Şimdi herşey eğlenmeye yönelik. Evet, sadece eğlenmek.Normalde ciddi ve hassas bir kişiliğiniz var, fakat bu yıl aşka dertsiz, tasasız bir yaklaşım içerisinde olma zamanı geldi. Takıntılı veya bekarsanız, konuşma veya aşk olmasa da dışarı çıkma planları hakkında endişelenmeye ihtiyacınız yok. Bazı şeyleri doğallığını bırakın. Daha esnek, açık ve tutumlarınızda pratik olmak daha iyidir. Eğer herhangi bir ilişkiniz yoksa, sosyal tanışma sitelerinden vazgeçin ve yeni birileriyle eski yöntemleri (arkadaş çevresinden, iş hayatından veya dışarıdan) kullanarak tanışın. Sadece dışarı çıkın ve hayatınızı yaşayın, belki de bir yerlerde ruh eşinize rastlayabilirsiniz.

Sağlık

Son yıllarda sağlığınız inişli çıkışlı bir dönemdeyse, bunun dengelenmesini bekleyin. Peki bu bütün sağlıklı yaşamla ne yapmalı? Hayatın tadını çıkarın. Hatta mümkün olduğunca sınırlarınızı zorlayan olumlu düşündüğünüz şeylerden de zevk alabilirsiniz. Her zaman sörf yapmak mı istemiştiniz? Yoga’ nın gücünü hissetmeyi mi? Futbol yada beysbol mu? Yapmak istediğiniz her ne varsa vücudunuz buna uyum sağlayacaktır. Ayrıca bu, başkalarına sağlılı olmayı öğretebilmek için mükemmel bir zaman. Her zamanki gibi sezgilerinizi dinleyin. Dinleneceğiniz yada hareketli olacağınız zamanları tamamen biliyorsunuz. Hatta kendinizi yeni tatlarda da bulabilirsiniz, bu mükemmel.  Bedeniniz hakkında onu nasıl kullanacağınıza dair  daha fazla bilgi edineceksiniz.

Para

“Tüm kötülüklerin kökeni paradır.” diye kim söylüyorsa kesinlikle seni tanımıyor. Bu yıl parayı adeta yuvarlıyorsunuz, ve bu, sadece zamanla ilgili. Piyangoyu kazanmamış olsanız bile, maddi açıdan istikrarlı olmanız güvenli olma duygusu ve özsaygıyla ilgili harikalar oluşturabilir. Daha iyisi? Gardrobunuzu yenilemek, yeni bir araba almak veya yeni hoş yerlere gidebilmek için sonunda yeterince harcanabilir bir geliriniz olabilir. Sadece dikkat etmeniz gereken, harcama dürtüsünün üstesinden gelmemek. Akıllı bir tasarruf planıyla, savurganlığa karşı öfke eğilimi azalır.

Çin Burcu Hesaplama, diğer tüm hesaplama araçları için hesaplabakalim.com

Kaynakça:
http://www.tarot.com/chinese-astrology

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı