Çingene Tarotu

Özellikle Eski Rusya ve İngiltere’de kırsal kesimlerde yaşayan halk tarafından sıklıkla başvurulan bir yöntemdir

Yedinci ve sekizinci yüzyıllarda sıklıkla başvurulan bir yöntemdi.

 Kartları iyice karıştırdıktan sonra dileğinizi tutun, desteyi ikiye bölüp açık şekilde ortaya koyun, biri sağda diğeri solda olmak üzere görünen iki kart belirleyici kartlar olacaklardır.

Mesela belirleyici kart sinek papazı ise sinek papazını bulana kadar üçer üçer kartları eleyin. Papazın her halükarda ortaya gelmesi lazım sağdaysa sola soldaysa sağa kaydırmanız gerekiyor. İyilikler için üç kart seçip papazın üstüne, kötülükler için seçilenler yanına ve pek önemsenmeyenler için çekilen kartlar da papazın altına konulur.
Papaz kartının altındaki, ve üstündeki kapalı kartları açıp okunmalıdır. Eğer çıkan kartıarın altında belirleyici kartlardan her hangi biri (kız, papaz, vale vs) çıkarsa, mesela aklındaki, kalbindeki odur demektir. Sonra da sağ ve sol tarafdaki kartlara geçin. Derin derin yorumlamanıza gerek yok. Bu açılımda kesin bilgiler almaya çalışılır.
En son açılımda kullanılan kartların hepsi toplanır. Sinek papazı bulunana kadar yine devam edilir ve çift sayılar elenir. Ardından kartların hepsi (36 kartı) karıştırılır. Ardından kartlar birer birer çıkarılır. Sonra yorumlamaya geçilir.
Ne ile:
1. İnliyor
2. Sızlıyor
3. Kapı açıyor
4. Sakinleşiyor
Ve şimdi hiç ara vermeden “Ne” deyip zikirlere devam ediyoruz.(“Ne ile” demiştik ya, şimdi de “Ne” diyoruz)
5. Şimdi
6. Bir saat sonra
7. Akşama
8. Bütün geceye
9. Ne oldu
10. Ne olacak
11. Ne bekliyor
12. Ne ile kalbi rahatlayacak
13. Ne ile kalacak

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı