Çiş Falı

İnsanların veya hayvanların idrarlarının incelenerek içinde bulunulan an ve gelecekle ilgili bir takım kehanetlerin sağlandığı bir fal türüdür.

Nasıl Yorumlanır

insanların ya da hayvanların idrarlarının bir kaba akıtılması sağlanır. Bu idrarın rengine tadına veya akışına göre bir takım geleceğe dair önsezilerde bulunulur.

Eski Romalılar lazımlık içine akıtılan idrarın baloncuklarına ya da köpüklerine göre yorumlama yaparlardı. Eğer lazımlığın dışına taşan bir köpük veya lazımlığın tamamını kaplayan kabarcıklar varsa bu durum yakın bir zamanda yüklü miktarda paranın geleceğini haber vermektedir. Ayrıca bu durum duygusal anlamda da iyiyi işaret eden bir kehanet olur. Eğer kabarcıklar çok küçük ve çok küçük bir alanda toplanmışsa bu olumsuz bir durumdur. Hastalık veya ölümün habercisi olabilir. Eğer hiç kabarcık yoksa da bu yine geleceğe dair ekonomik veya aşk konusunda olumsuz bir sonucu çağrıştırır.

Hamile kadınlar çocuğun erkek mi kız mı olacağını da yine çiş falıyla bulabilirler. Kabarcıkların yoğun olduğu ve açık renkli bir idrar kız bebeğin habercisidir.

Tıbbi anlamda da kişilerin gündelik hayatlarında idrar incelenmesi normal karşılanmaktadır. Örneğin tıbbi olarak eğer idrar açık renkteyse bu yeteri kadar su alınmadığını dolayısıyla sıvı azlığının getireceği hastalıklara sebep olacağını belirlenmiş olur.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı