Çizgi Kehaneti

Çizgi Kehaneti

temel-tasarim-cizgi6

Bedevi Arapların yaygın kullandığı bir faldır. Falcının yoğunlaşarak bakması gerekir. Niyetlerinizin olup olmayacağına cevap veren bir bakım türüdür. Uzun yıllar boyunca büyük bir ilgi görmüş başka bir faldır çizgi falı . Falina baktirmak isteyen kisi, düsüncesini, sonucunu merak ettigi konu üzerine yogunlastirir. Sonra sivri uçlu bir kalem alarak, gözü kapali kalemi önündeki sekil üstündeki bir noktaya basar. Gözünü açar. O noktanin en yakinindaki rakam, bilinmeyen yada merak edilenin cevabini verecektir.

Bu usulde bir çok şekil ve değişik anlamlar mevcuttur.  Akla gelebilecek her türlü konuda parasal konularda, aşk konusunda, gelecek konusunda, kadın-erkek ilişkileri gibi konularda tahminler barındırır.  Yüzyıllardan beri büyük ilgi gören fal yöntemlerinden biride Sihirli Tablolar adını verdiğimiz Çizgi Falıdır. Falına baktırmak isteyen kişi, düşüncesini, sonucunu merak ettiği konu üzerine yoğunlaştırır. Sonra sivri uçlu bir kalem alarak, gözü kapalı kalemi önündeki 12 parçaya bölünmüş ve 1 den 12 ye kadar numaralandırılmış  şekil üstündeki bir noktaya basar. Gözünü açar. O noktanın en yakınındaki rakam, bilinmeyen yada merak edilenin cevabını verecektir.

RAKAMLARIN YORUMLARI

1- Mesleğinizle ilgili bir kaynaktan gelecek beklenmedik para…
2- Büyük bir kayba uğrayacaksınız ama bundan umulmadık bir iyilik doğacak…
3- Tanıdıklardan birinin isteyeceği ödünç parayı vermekten sakın­malısınız…
4- Küçük bir riski göze aldığınız takdirde kazancınız az olacak. Fakat büyük risklere atılırsanız, kaybınızda o derece de büyük olacaktır…
5- Cesaretle ileri atılmanızın artık zamanı geldi. Kazancınız her gayrete değecek kadar fazla olacaktır…
6- Girişeceğiniz bir işte emeklerinizin veya paranızın boşa gitmesi olasılığı çok yüksektir…
7- Bir şans değişikliği…
8- Elinizin altında bulunan bir kazanç kaynağından yararlanmayı bilmiyorsunuz…
9- Para konularınızda yakın arkadaşlarınızın önerilerine kulak asmazsanız karlı çıkarsınız…
10- Kalabalık bir yere değerli bir şeyinizi veya bir miktar paranızı kaybetmeniz olasılığı vardır…
11- Çok fazla gereksinmeniz olduğu bir anda, birinin mali yardımından çok yararlanacaksınız…
12- Çok uzak bir yerden değerli bir armağan gelecek size

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı