Çubuk Falı

Çubukların kullanılarak kehanet sağlamak amacıyla uygulanan bir fal türüdür. Çubuk falında çubuğun kendisi direk kehanet aracı değildir. Çubuk kullanılarak çubukta, asada ya da herhangi bir ince uzun bir tahtada bulunan gizli sırrı açığa çıkarma işidir.

Nasıl Uygulanır

Orta Çağ Avrupa’sında bu fal türü genellikle su kaynaklarını ya da yer altındaki gümüş madenlerini bulmak için kullanılırdı. Almanlar ise meyve ağaçlarının dallarını bu iş için kullanırlardı.

Bu işi yapabilmek içinde mistik güçlerle güçlü bir iletişimi olan büyücü ya da falcılar yaparlardı. Teknik herhangi bir tarzı olmayan bu falda genellikle çubuklar toprağa değdirildiğinde falcının hissedebilmesi ile alakalı bir durumdur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı