Deizm

Deizm

1

DEISM

Bu inanca göre Tanrının varlığı ve kainatı yarattığı anlayışı kabul edilmektedir. Fakat yarattıktan sonra dünyayı olduğu gibi bırakmış ve dünya üzerinde hiçbir kontrol ve etki uyandırmamıştır. Vahyi olmayan bir dindir. İlahi kavramları incelemek yerine Tanrı’nın varlığını, doğal unsurların varlığının incelenmesi ile elde edilebileceğini savunan bir inanıştır.

Voltaire, Franlin, Rousseu gibi 17. Ve 18.yüzyıl felsefecileri arasında yaygın bir inanıştı. Klasik dini yaklaşımı inkâr etmekteydiler. Seremoniler ve rahiplik anlayışına da gerek olmadığı söylemektedirler. Ve bütün dinler aynı mesajı içerir diye belirtirler.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı