Deniz Yılanı Falı Kehaneti

Deniz Yılanı Falı Kehaneti

indir

SEA SERPENT

Efsanelere ve mitolojiye göre şekillenmiş geleneksel devasa deniz yılanıdır.

Antik dünyada yaygın olduğu kabul edilen ve derinlerde yaşadığına inanılan bir canlı türüdür.Bu konuda özellikle Kuzey İskoçya’da Loch Ness bölgesinde yapılan detaylı araştırmalar ise sonuçsuz kalmıştır.

Yüzyıllarca bu anlatı sürse de bu tür hiç yakalanmadığı için hangi gruba ait olduğu konusunda kanıtlar öne sürülememiştir. Fakat dünya okyonuslarının açılamayan bir çok sırları olması sebebiyle okyanusların derinliklerinde ne tarz yaratıkların olduğu konusunda net bir görüş bildirmek yanlış olur.

Araştırmalar neticesinde her sene bir çok bilinmeyen canlı türü ortaya çıksa da canavar statüsünde bir tür keşfedilmemiş ve önemli bir bilimsel kaynak yazısı oluşturulamamıştır.  Emarelere göre 3 milyon ile 10 milyon arasında keşfedilmeyi bekleyen canlı türü olmakla beraber sadece bir buçuk milyon kadar canlı türü keşfedilmiştir. Burada okyanusların keşfedilmeyi bekleyen büyük bir hazineye sahip olduğu unutulmamalıdır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı