Diş falı nedir? Diş falına nasıl bakılır?

Diş falı nedir? Diş falına nasıl bakılır?

tooth_by_keketz-d5xhsi4

Diş falında insanın dişlerinin şekilleri, kişinin karakter özelliklerini yorumlamak  için kullanılan bir yöntemdir. Bu falda falına bakılacak kişinin diş şekilleri, esas alınmaktadır.

Kişinin karakteri ve geleceği hakkında kehanetlerde bulunmak için geçmiş dönemlerde ve günümüzde hala kullanılmaktadır.

 

Diş falına nasıl bakılır?

Ön azı dişlerinde doğuştan bir noksanlık bulunan kişiler, hayatlarının bir kısmını yalnız geçirecektir anlamını taşır. Bu anlam sadece kadın erkek ilişkisi için geçerli olmayıp, aynı zamanda arkadaş ve akraba anlamında da yorumlanabilir.

Şayet kişinin arka azı dişlerinin herhangi birinde bir eksiklik varsa ya da bu dişlerin boyları kısaysa, bu kişilerin duygusal bir yapıya sahip olduğunu aynı zamanda mutlu bir hayat süreceğini ifade eder.

 

Arka azı dişlerin ön dişler kadar uzun olması ise kişinin macerayı seven bir yapısı olduğunu ve oldukça canlı bir hayatının olacağını anlatmaktadır.

Dişte doğuştan lekeler bulunması, yada renginin beyazdan daha koyu olması, kişinin yaşamında sık sık birtakım zorluklar ile karşılaşacağını ifade etmektedir.

 

Dişlerin üçgeni andıran şekillerde bulunması ise, hayatımın ilerleyen dönemlerinde bir zenginliğe kavuşacağını ve bu zenginlikten dolayı daha mutlu bir hayat süreceğini ifade eder.

 

Diş şekillerine bakılarak kişinin karakter analizini yapmak ve geleceğini yorumlamak, eski çağlara dayanan bir adet olsa da günümüzde de bir takım falcılar tarafından hala kullanılmaya devam edilmektedir.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı