Dışkı Falı Kehaneti

Dışkı Falı Kehaneti

indir

SCATOSCOPY/SCATOSCOPİA/SCATOMANCY

Dışkıların çok eski tarihlerden itibaren değerlendirilerek tahminlerde bulunma işlemidir. Kokusu, içeriği, yapısı, ve yeri değerlendirme açısından dikkate alınır.

İlk çağ insanları herhangi bir şey söylendiğini  ve sizin hayal ettiğinizden daha fazla medeni insanı anlamak için onların hareketlerini incelerlerdi. Kanseri duyduklarında dışkılarında kan olabileceğini düşünürler,  korkarlar ve sağlıklı olduklarından emin olmak isterlerdi.

Eski Mısır’da popüler olan  Scatomancy’nin biçimlerinden  kleptoparasitic  gübre böcekleri  çalışırlardı. Bu inanılmaz böcekler Mısırlılar tarafından kutsal sayılır ve ölümsüzleştirilirlerdi. Böcekler gübreleri  yuvarlarlar, cinsel gösteriş ve kur yapmak için gübre topları oluştururlardı. Böcekler belirtiler için her şeyi göz önüne alırlar ve gübre toplarının görünüşleri kadar hızlanırlardı.

Eski zamanlardan beri doktorlar ve halktan bu alanda pratik yapmış kimseler idrar ve dışkıların incelenmesinde rol oynarlardı. Tıp adamları ve kadınları bu konuda bilgililerdi ve dışkı incelemelerinden günümüzün tıbbi uzmanları ve laboratuarlarına benzeyen tahminler elde ederlerdi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı