Doğa Terapisi

Doğa Terapisi

1

NATUROPATHY

Hastalıkları tedavi etmek için doğal yöntemlerden faydalanılarak uygulanan bir terapi türü olup güneş ışığı ile masaj ve diyet programları da bu terapinin içine dahildir.

Bir çok terapi modelleri ile ilişkilidir. Örneğin, bir hastalığı benzer hastalıklarla çözme, şifacı tedaviler, beslenme, yemek, egzersiz, fiziksel terapi, kemik müdahalesi gibi işlemler dikkate alınmaktadır.

Bu işle ilgilenenler doğal çocuk doğumu yaşayabilmek için lisans alma çalışmasına da girerler.

1895’te bu ismi alsa da yüzlerce yıldır uygulanan yöntemdir.

Bu alandaki inanca göre doğa güçlerinin iyileştirici yanı ön plandadır. Sağlığımızı koruyacak ve bağışıklık sistemini ayakta tutacak vücudun doğal enerjisinden bahsedilir. İnsanın duygusal problemleri ile uğraşması ya da kişinin iç sorunlarına daha derinlemesine inmesini sağlayacak iyileştirici yöntemleri olup bunda da doğa güçlerinden faydalanılmaktadır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı