Doğum lekesi falı nedir? Doğum lekesi falına nasıl bakılır?

Doğum lekesi falı nedir? Doğum lekesi falına nasıl bakılır?

dogum-lekesi-resimleri_571x550

Doğum lekesi falının, ünlü tıp bilim adamı Hipokrat tarafından bulunduğu iddia edilmektedir. Doğum lekelerinin astrolojik bağlantısı olduğunu, kahin ve falcıların da bu lekeleri yorumladıkları gözlemlenmiştir. 

İnsan bedendeki bu lekeler her zaman ilginç gelmiştir. Bu sebeple kâhin ve falcılar bu lekelerde farklı kehanet yorumları aramışlardır. Kişinin vücudunda bulunan doğum lekeleri bazen şanssızlık, bazen oldukça şanslı ve geleceği parlak şekillerin de yorumlanmaktadır. 

 Medyum ve kahinlerin yorumlarına göre doğum lekelerinin taşıdığı anlamlar şunlardır;

– Kişinin sol omzunda doğum lekesi bulunması, tartışmayı seven bir kişiliğe sahip olduğunuzu ve kendinizle barışık olduğunuzu ifade eder.

– Doğum lekesinin sol kalçada bulunması ise, kişinin hayatında keder ve hüzün olacağına çok sıkıntı çekeceğine işarettir.

– Lekenin sağ kalçada bulunması kişinin hayatının mutluluk ve sağlıkla geçeceğine, sorunsuz ve huzur dolu bir hayat süreceğine işarettir.

– Dirsekler ile bilek arasında bulunan doğum lekeleri ise kişinin uysal biri olduğunu, refah içinde yaşayacağını ve yaşamlarında mutlu olacaklarını ifade eder.

 Doğum lekesi yorumları, hala günümüzde bazı medyumlar tarafından kullanılmaktadır.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı