Doğum Lekesi Falı

Doğum Lekesi Falı

dogum-lekesi-resimleri_571x550

Doğum lekesi falı tıbbın Babası olarak bilinen Hipokrat tarafından keşfedilip geliştirilmiş bir yöntemdir. Meylomansi olarak da adlandırılan bu yöntem çoğu doğum itibariyle oluşmuş vücuttaki lekelerin astrolojik bağlantısını kurarak onları yorumlamaya dayalı bir yöntemdir.

Doğum lekeleri her dönem için merak konusu olmuş ve doğum lekeleri birçok şeyle ilişkilendirilmeye çalışılmıştır. Bazı dönemlerde kötüye, hatta lanetli olmaya işaret ederken bazı dönemlerde de talihi açık, şanslı bol olmaya yorulmuştur.

İşte doğum lekelerinin taşıdığı anlamlardan örnekler:

Eğer sol omzunuzun üzerinde bir leke taşıyorsanız bu durum sizin eleştiriye açık, tartışmayı çokça seven ve kendiyle barışık bir insan olduğunuza işarettir.

Sol kalçadaki leke ise hayatın hüzün ve kederle dolu olacağına, güzel şeylere ulaşabilmek adına bolca sıkıntı çekileceğine işarettir.

Sağ kalçadaki lekeler de huzur ve mutluluk dolu bir hayat sürüleceği, kişinin daima mantıklı kararlar alıp hayatını problemsiz bir şekilde sürdüreceği manasına gelir.

Bilek ve dirsekler arasındaki lekeler de kişinin iyi huylu, uyumlu bir yaratılışının olduğu anlamına gelir bu şekilde bileğinde veya dirseğinde iz taşıyan kişilerin para sıkıntısı çekmeden, refah bir hayat sürecekleri ve de çok mutlu olacakları söylenmektedir.

 

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı