Domuz

domuzDomuzlar samimiyetin, saflığın, hoşgörünün ve onurun modelidir. Onlarla ilk tanıştığınız zaman, gözünüze çok iyi gözükecektir. Dikkatlidir, sevecendir, naziktir ve kibardır. Onlara güvendiğiniz zaman, sizi yarı yolda bırakmaz hatta bunu denemez bile.

Herşeyin doğru olmasını isterler. Herkesin çoğunlukla onayladığı kişilerdir.

Hizme etmek, üretmek ve vermek için doğmuşlardır. Açıkçası, çoğu insan domuzların bu özelliğini kullanır. Ancak onlar bu şekilde kandırılmaktan hoşlanır. Ne olursa olsun domuzlar, herkesin iyi olduğuna inanır ve öyle görür. Çünü karşısındakini onayladıktan sonra bu şekilde davranmaktadır.

Sürekli kendi mutsuzluklarının yada birisinin hatrının kurbanı olurlar. Muhteşem bir arkadaştır. Ancak böyle bir arkadaşın varsa endişelerinin bittiğini sanmamalısın. Eğer böyle bir arkadaşınız varsa ona karşı düşüncelerinizin kuvvetini denemeye çalışmamalısınız. Domuz nadiren yardım ister ve bunu nezaketle kabul etmeyebilir.

Çok fazla konuşmazlar. Fakat konuşmaya başladıkları zaman konuştukları konulardan uzaklaşana kadar  hiçbirşey onları durduramaz.

Maymunlar gibi entellektüellerdir. Bazıları domuzların züppe oladuklarını iddaa ederler. Görgü, terbiye, yetiştirilme tarzı onlar için büyük önem taşır. Ayrıca estetiktirler.

Mükemmel bir koku alma yetenekleri vardır. Yiyecekler, yemekten sonraki çikolatalar onların küçük günahlarından biridir. Çok iştahlıdırlar.

İlişkilerinde duyarlı, tatlı fakat saf tırlar. Partnerini önemserler. Romantiklerdir ve kesinlikle evlenilecek tiplerdir. Başka bir açıdan bakıldığında ise kıskanç, çok fazla sahiplenen bu nedenle de pek çok konuda sınırlayıcı kişilerdir.

2014 Domuz Burcu 

Genel Bakış

Bu yıl, sabit element ağaç sayesinde geçen yıl üzerine bir gelişmedir. Doğrusu bu yıl sizin için  9 olumlu ay var. Bu yüzden kendinizi eğlenceye bırakın ve yolunuza çıkan her heyecanın keyfini çıkarın. Ancak diğer taraftan At yılı boyunca dizginlerinizi kullanmayı unutmayın. Böylece, kontroldan çıkıp rotanızı şaşmamış olursunuz. Duygularınızın  farkına varmayı öğrenin. Tartışmaların içine hemen dalmayın. Siz de diğer insanlar gibi davranın. Gereksiz rsiklerden kaçının. Her zamankinden daha fazla meditasyona ihtiyacınız var. Tarafınızda olan bu davranışlarla herşeyi bir arada tutabilir ve öne çıkabilirsiniz.

Kariyer

Gerçekçi, uysal ve çalışkansınız. Bu yıl, geleceğiniz ve başarınızla ilgili olarak beklenmedik zirveye ulaşabilirsiniz. Hadi büyük hayaller kurmaya başlayın! Kariyeriniz söz konusu olduğunda, gerçekten arzuladıklarınızı kabul etmek için kendinize izin verin. Ortalamayı hesaplamayı bırakın. Ayrıca, kendiniz ve herkes için bir kez nasıl ayağa kalkabileceğinizi öğrenme zamanınız geldi. Başkalarının sizin tehditkar sözlerinizi çalmasına izin vermeyin veya fikirleriniz ve çabanız için ihtiyacınız olan için kredi alın. Bir yönetim kurulunda veya bir sınıfta olsanız bile, gücünüze sahip çıkın. Büyük ve dramatik atılımlar bu yıl sizin için çalışmayacak, fakat yavaş ve ilerleyen bir çalışma olacak. Kurumda yada bulunduğunuz yer neresi ise gerçek bir konuma sahipsiniz, bu da demek oluyor ki kariyer sahibi oluyorsunuz ve hayallerinizi yaşıyorsunuz. Hala yapılması gereken işleriniz var ve şanslısınız ki bunun için yeterli enerjiye sahipsiniz.

İlişkiler

Derin bir nefes alma zamanı, yumruklarınızı aşağı indirin. Aşk hayatınızda yaşadığınız herhangi bi çatışma ilşiki için son olabilir. Yolunda gitmeyen bir şeyler olmasına rağmen, daha iyi yerlerde bulunacaksın. Bekar yada birine bağlıysanız, şimdi eğlenceyi ve hayatın tadı olan gerçek kahkahayı hatırlamanın zamanı. analiz yerine iyilik hareketi, durgunluk yerine hareketlilik mantık yerine sezgi. Ve kendinize şunu hatırlatın “Herşeyi kontrol etmek zorunda değilsiniz.”. Biraz daha açık yürekli olun ve oyunlara daha fazla zaman harcayın. Böylece rahat ve daha cana yakın olursunuz. Tek başınıza uçmaktan korkmayın yani sevgilinizden yada kucakladığınız yaşamınızdan biraz uzak olun. Romantizm söz konusu olduğunda iyi bir yol takip etmektesiniz.

Sağlık

Geçen yıldan kendinizi toparlayın ve silkelenin. Artık temizlenme, enerjinizi yeniden ayarlama zamanı ve arınana kadar sağlıkla ilgili alışkanlıklarınızı değiştirme zamanı. Hiçkimse siz mükemmel olamızı söylemiyor. Fakat daha iyi olmak için biraz çaba sarfedin. Kişisel bir eğitmen kiralayabilirsiniz. Bir dans sınıfına katılın. Çok sevdiğiniz çocuk sporunuza geri dönün. Bu yıl fiziksel aktivitelerden ibaret bu nedenle aktif olun ve fazla abartmayın. Gerekli uygun önlemlerini alın. Eğer dietinizin sağlıklı olduğunu öngörüyosanız, uykunuzu yeterince alıyorsanız, bu yıl büyük başarıyla bu yılı atlatabilirsiniz.

Para

Bu yıl, “finansal güvenlik” olarak bilinen alışılmaz duyguyu yakalamanın yolunu bulmalısınız. Arka planda sessizce çalismayi, bir yuva veya şirket kurmayi iyi beceriyorsunuz . İşin püf noktasi doğru zamanda nakite dönmektir. Bunun olma ihtimali zamanlamaniza çalisirsaniz yüksek olacaktir. Başka bir deyişle,  sonuçları öngörülmüş riskler alın ve seçeneklerinizin etrafında hareket edin. Yeni bir ev, araba almak için veya yeni bir işe girişmek için plan haritası oluşturun. Bunlar gerçekten mümkün. At yılı, sizi mümkün olan düşüncelerinizin ötesine itmeye davet eder. Bu yüzden daha büyük düşünün ve byük atılımlar yapın. Ve yol boyunca para konusunda akıllı davranın. Kesinlikle bu konuda iyisiniz.

 

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı