Düşünce Falı

Düşünce Falı

dusunce_ozgurlugu

TELEPATHY

Düşüncelerin, duyguların ve tasvirlerin akıllar arasında dolaşımını geleneksel sözler ve fiziksel iletişim unsurlarından bağımsız bir şekilde yapılmasıdır.

Bilimsel kanıtlar olmasa da tarih boyunca normal olarak görülmüş ve toplumlar tarafından kabul görmüş bir olgudur. 1884 yılında Londra’da kurulan Fizik toplumu ilk olarak bu konuyu fiziksel açıdan çalışmıştır.

Yeni çalışmalar Telepati’nin kriz dönemlerinde, bir kişinin tehlike ile arasında var olan mesafe anında kendiliğinden meydana çıkan bir durum olarak göstermektedir. Düşünceler tamamlanmamış tasvirler olarak transfer olabiliyor. Rüyalar, sözcükler eksik bir şekilde akla gelebiliyor. Kadınlarda erkelerden daha çok görülebilmesinin nedeni Telepati’nin duygusal bir işlem olmasındandır. Fakat bu olguyu açıklayacak tatmin edici bir çalışma henüz ortaya çıkmamıştır.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı