El Çizgisi Falı

İnsanoğlunun vücudundaki bazı mesajları okuma işlemi falcılar tarafından üstlenen bir görevdir. Falcılar vücuttaki her ayrıntıya dikkat ederler. İnsanoğlunun kaderini okuma amaçlı da özellikle el içerisindeki çizgilerin yorumlanması geleneği çok eskiden beridir var olan bir gelenektir. Özellikle milattan önce 3000’li yıllarda Çin’de ortaya çıktığı bilinmektedir.

Nasıl Yorumlanır

Eğer avuç içerisindeki çizgiler düz ve kıvrımsız ise o kişinin hayatı durağan bir halde olacak demektir. Eğer çizgiler sağa sola çok kıvrımlı ise o kişinin hayatı macera dolu olacak demektir. Eğer çizgiler sağa doğru ağırlıklı olarak yöneliyorsa o kişi varlıklı ve mutlu bir hayat sürecek demektir aksi takdirde zor bir hayatın onu beklediğini belirtmeliyiz.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı