El Yazısı Falı

İnsanoğlunun ellerinde evrene dair bir takım mesajlar içerdiğini biliyor musunuz? Her insanın evrenin çekim gücünden nasıl etkilendiği ve gidişatta nasıl rol alacağı aslına ellerinde oluşan şekillerden kaderinin görülebileceği falcılar tarafından ortaya konmuş bir durumdur.

Nasıl Yorumlanır

Her insanın ellerinde bir takım çizgiler vardır. Bu çizgilerin yorumlanması ayrı bir fal türüdür ama çizgilerin oluşturdukları şekiller bu fal içerisinde dikkat edilen husustur. Örneğin dikdörtgen oluşturan çizgi kümesi varsa o insanın talihli bir geleceği olacağı, sağlık, eğitim aşk konusunda bahtının açık olduğu anlaşılmaktadır.

Bir diğer yandan eğer daireye yakın bir bütün varsa o kişi güzel bir evlilik yaşayacağını ama maddi açıdan zorlukları olacağını gösterir.

Eğer çizgiler altıgen gib çok köşeli bir yapı oluşturuyorsa o kişinin zorluklarla dolu bir hayatının olduğunu ve olacağını aynı zamanda üstüne yüklenen çok sayıda sorumluluk olduğunu gösterir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı