Element Falı

Antik çağlardan itibaren önemi çok fazla ve evrenin karışımı olarak görülen, ateş, su, hava, toprak dörtlüsünün gözlemlenerek falcılar tarafından geleceğe dair bir takım bulguların okunması amacıyla uygulanan bir fal türüdür.

Nasıl Uygulanır

Bir daire çizilerek ortasında büyük bir ateş yakılır. Ateşin hangi malzemeden hazırlandığı önemli değildir. Falcı ateşin karşısına geçer ve transa geçip ateşten okuyabildiklerini not alır. Sonrasında havadan gelen akım ya da rüsgarla ateşin ne şekle geldiğine ve havanın falcı üzerinde uyandırdığı etki düşünülür ve not alınır. Bu iki işlem yapıldıktan sonra ateşin söndürülmesi için ateşe bir kaan su boşaltılır. Su boşaltma esnasında çıkan sesin ve sonrasında közün aldığı hal yine falcı tarafından not alınır. En sonunda da ateşten geriye kalan parçaların çamur ile karıştırılması işleminden sonra son gelen hal yine falcı tarafından not altına alınır. En sonunda bütün notlar birleştirilir ve evrenin insanoğlunun gelecekte ne gibi durumlarla karşılaşacağını yine evrenin verdiği mesajlardan okumuş ve beyan etmiş olur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı