Emzirme Falı

Yeni doğan bebeklerin anne sürtüne duyduğu ihtiyaç onların bir şekilde anne memesine doğru hareketlerde bulunmasını sağlar. Bebeklerin anne sütünü emerken aldıkları tavırların gözlemlenmesi veya biberondan nasıl süt emdiğini inceleyerek falcılar bir takım tahminlerde bulunur o kişinin kişilik özellikleri hakkında.

Nasıl Yorumlanır

Bir bebek anne memesinden emerken eğer elleriyle sıkı sıkıya memeyi tutuyor ise o kişi ailesine bağlı ve aşk hayatında sadık biri olacaktır demektir.

Bir bebek eğer ara vererek emiyorsa, sürekli nefes almak için ağzını çekiyorsa o kişi duygusal ve hoş görülü biri olacaktır demektir.

Eğer biberondan içerken, ağzına dolu dolu süt alıyorsa o kişi ileride zengin olacaktır demektir.

Eğer anne sütünü tercih etmeyip sadece biberondan süt emiyorsa o kişi macerayı seven ve genellikle yalnız yaşamayı seven biri olacaktır demektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı