En Şanslı Günler

En Şanslı Günler

şanslı günler 2

Asur kaynaklarından ortaya çıkarılan ve Mısır coğrafyasına ait bir kültür olan şanslı günleri gösteren takvim burada incelenecek olan noktadır. Eski Mısır inanışına göre bir yıl içerisinde toplam 24 gün şanslı günler olarak kabul edilir.

şşanslı günler

Ocak ayının 1’i ve 25’i, Şubat ayının 4’ü ve 26’sı, Mart ayının 1’i ve 28’i, Nisan ayının 10’u ve 2o’si, Maytıs ayının 3’ü ve 25’i, Haziran ayının 10’u ve 26’sı, Temmuz ayının 13’ü ve 22’si, Ağustos ayının 1’i ve30’u, Eylül ayının 3’ü ve 21’i, Ekim ayının 3’ü ve 22’si , Kasım ayının 5’i ve 28’i,  Aralık ayının 7’si ve 28’i şanslı olarak kabul ettikleri günlerdir. Bu tarihlerde herhangi bir durumda risk almaları gerekiyorsa ya da savaş gibi durumlar var ise korkmadan hareket ederlerdi.

 

 

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı