Etkileme Falı

Etkileme Falı

uslup

SYMPATHETİC MAGIC

Herhangi bir kişinin, hayvanın ya da cismin harekete geçirilmesinin sağlandığı ya da hayali bir insan ya da hayvanın olabildiği bir büyücülük ve fal işlemidir.

İki yöntem vardır: Birinci yönteme göre medyum onları taklit ederk etkilemeye ve bilgileri almaya çalışır, ikinci yönteme göre ise fiziksel iletişim sağlandıktan sonra cisimlerin de birbirleri ile olan etkileşimi sağlanır. Burada medyum kişiyi ve cismi eşit bir şekilde etkilemeye çalışır.

Birincisi benzerlikler kanunu olarak isimlendirilirken ikincisi ise bağlantı ve yayılma olarak isimlendirilir.

Birincisinde insanların çevresini etkilemek amaçlı kuklalar, tasvirler veya idoller kullanılır. Ayrıca büyü kuklaları da burada kullanılır.

İkinciye göre ise biri bir başka şeyi onunla olan benzerliği ya da ilişkisi sebebiyle etkileyebilir. Burada bazı sarı bitkiler vardır ki bunlar kıskançlığı engelleyebilir tedavi edebilir.Ayrıca ceviz de beyne kendi yapısı ve kanlandırması sebebiyle iyi gelir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı