Etobur Şeytan

Etobur Şeytan

1

GHOUL

Kötü ruhu ya da şeytanı göstermektir.

Ghoul özellikle mezarlardan kaçırılan cesetler başta olmak üzere insan eti ile beslenen ve geceleri faaliyete geçen bir yaratıktır.

Hayvan şeklinde, tek gözlü ve kanatlı olarak Arap efsanelerinde anlatılmaktadır. Kabristanda beslenmesinin yanında kaçırılan çocukları da kullanmaktadır.

Farklı türleri olmakla beraber Arap efsanelerinde en korkulanı kanlı canlı bir kadın kılığına girmiş halidir. Normal bir erkekle evleniyor ve sonra onu avı yapıyor.

Başka efsaneye göre ise daha önce ölmüşlerdir. Uzun süre kabristanda yattıktan sonra uyanmış ve yaşam ile ölülük arasında varlığını sürdürmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı