Evrensel Hayat Enerjisi: Reiki

Evrensel Hayat Enerjisi: Reiki

indir

REİKİ

İnsanın rahatlamasını ve stres düşürmesini sağlayan doğada var olan tüm canlılardan faydalanılan ruhsal bir rehberi yanında alan evrensel hayat enerjisidir. Katılımcılar bu enerjiyi elde ederler. “Ki” burada evrensel hayat enerjisidir.

Vücut enerjisinin fiziksel ve psikolojik durumlar yani duygusal seviye arasında dengeyi sağlar. Bu durum b,r çok hastalığın tedavisinde duygusal ya da zihinsel problemlerde faydalı olmakla beraber ruhsal yoğunlaşma da bu şekille sağlanır.

Mikao Usui tarafından 1900’lerin başında Japonya’da gelişmiştir.  Eski felsefe ve teknik olan Şintoizm ile Budizm bu oluşumda etkili olduğu düşünülmektedir.

Tibet bölgesinde binlerce yıl önce bir çok mistik şahsiyet evrensel doğal enerjiler üzerine çalışmıştır.  Evrensel şifalı enerji için bir takım sesler ve imgeler oluşturmuşlardır. Bir çok şifacı sisten dünyaya bu kökenden oluşturularak yayılmıştır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı