Fal Arşivi

Hava Durumu Falı

Yunan kökenli “Aer” kökünden gelen ve aeromancy olarak da bilinen hava durumu falında, gökyüzünün, havanın ve atmosferin içinde bulunduğu koşullar gözlenerek geleceğe dair bilgi edinme, kehanet sağlama yöntemleri vardır.
Detaylı Bilgi

 

Hayvan Falı

Hayvanların dış görünüşlerinin ve davranışlarının yorumlanarak geleceğe dair bilgi edinme sanatına verilen ad hayvan falıdır. Tarih öncesinden gelme bir gelenek olan hayvan falı eski dönemlerin avcılık toplayıcılıkla yaşayanlarla tarım ile uğraşan nüfuslar tarafından yaygın bir şekilde uygulanmaktaydı.
Detaylı Bilgi

 

Hint Falı

Ortalama 4000 yıllık bir tarihe sahip olan Hint Astrolojisi Veda medeniyetinden dünyaya kalan bir miras niteliği taşır.
Detaylı Bilgi

 

Horoz Falı

Harflere dayalı bir fal şeklidir. Romalılar tarafından çok kullanılmıştır. Yere bir daire çizilir ve bu daire 24 bölüme ayrılır. Her bölümde bir harf ve her harfin üstüne bir arpa veya buğday taneleri salınır. Bu sırada bölümdeki harfler kaydedilir. Çıkan sözcükler veya yazılar yorumlanır.
Detaylı Bilgi

 

Horoz Ötüşü Falı

İçerisinde buğdayların olduğu bir daire içerisine horoz konur.  Dairenin de etrafına harfler ya da zihinde beliren sorunun cevaplarını niteleyebilecek rakamlar ya da semboller konur. Horoz hangi işarete ya da harfe yakın yerde ötmeye başlarsa o işaretler not alınır.
Detaylı Bilgi

İçerik
Başlık
Fal Arşivi
Yazar
Açıklama
Birbirinden farklı olarak geçmişten günümüze kadar ortaya çıkan falların hepsini burada bulabilirsiniz. oldukça zengin bir fal arşivi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı