Fal Arşivi

İç Organ Falı (Karaciğer)

Kurban edilmiş hayvanların iç organlarından olan karaciğerin incelenmesi daha sonra da onun ateşe atılması ve o ateşin yorumlanmasına dayalı bir rütüel gerektiren kehanet sağlamaya yarayan bir fal türüdür.Eski Roma ve Yunan medeniyetleri, Babiller, ve bir çok Avrupa ülkesi bu falı yaygın bir şekilde uygulayan uygarlıklardandı.
Detaylı Bilgi

 

İğne Falı

İğnenin özellikle çingeneler arasında yaygın bir şekilde fal aracı olarak kullanıldığı bilinmektedir. Bu fal içerisinde amaçlanan geleceği görmek kehanetlerde bulunmaktır. Özellikle Orta Çağ’da Avrupa’ya göç etmiş çingenelerin hangi bölgeden taşıdığı bilinmeyen bu falın kendilerine has olduğu tahmin edilmektedir.
Detaylı Bilgi

 

İğne Ucu Falı

Falcılar ya da medyumlar genelde sayısı yedi olan iğneleri düz bir zeminin üstüne rastgele atarlar. Sonrasında uçların oluşturdukları şekiller medyumların mistik güçlerle iletişime geçilmesi ile yorumlanır.
Detaylı Bilgi

 

 

İklim Falı

Bir yerin iklim özellikleri göz önüne alınarak orada doğan çocukların genel karakteristik özelliklerini tahmin etme yöntemine dayanır,.
Detaylı Bilgi

 

İmza Falı 

El yazısı ve imzanızdaki karakteristik yapılar bilinç yapınız ve kişiliğiniz hakkında keskin bilgiler verir. Duygusal yapınızı, geçmiş yaşanmışlıklarınızı, aklınızda yer etmiş mutlu mutsuz anıları farkında olmadan yazınıza işlersiniz.
Detaylı Bilgi

 

 

İnci Tanesi Falı 

Bir sanığın suçlu olup olmadığını belirlemek amacıyla ifadenin doğruluğunu ortaya koymak için başvurulan bir yöntemdir.
Detaylı Bilgi

 

İncir Falı

İncir ağacının yaprakları veya incirin kendisiyle yapılan geleceğe dönük kehanet sağlamak amacıyla uygulanan bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

 

İsim Falı

İki şekilde bakılır. Birincisinde adınızı oluşturan harflerin rakam değerleri toplanır. Elde edilen rakam iş veya duygusal hayatınızda bazı önem ve isteklerinizi açıklar.  Diğeri ise akrofonolojidir.
Detaylı Bilgi

 

İskambil Falı

32 kart ile bakılır. Sizi temsil eden bir kart seçilir. Bu seçim cinsiyetinize ve esmer, kumral, sarışın olmanıza göre yapılır. “Süje” fala baktıracak olan ve kağıtları kesen kişidir. Kartların ters ve düz olarak anlamlarını bilmeniz yorumlamanız açısından önemlidir.
Detaylı Bilgi

 

İşaret Falı

Çakıl taşları, fasulye veya nohut gibi benzer büyüklükte olabilen bir takım cisimlerle uygulanan bu falda bu cisimlerin üzerine işaretler veya semboller yazılarak, çizilerek falcı tarafından yorumlanan bir fal çeşididir. Bu fal içerisinde, aşk, iş, hayat, sağlık, eğitim gibi konular hakkında kehanetlerde bulunulmaktadır.
Detaylı Bilgi

İçerik
Başlık
Fal Arşivi
Yazar
Açıklama
Birbirinden farklı olarak geçmişten günümüze kadar ortaya çıkan falların hepsini burada bulabilirsiniz. oldukça zengin bir fal arşivi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı