Fal Arşivi

Melek  Tarotu

Bildiğimiz klasik tarottan ve kartlardan farklı olarak Melek Tarotu söyle açıklanmış: sembolizm ve melekleri, başmelekleri, tekboynuzlu atları, perileri ve deniz kızlarını içeren görsellerle zenginleştirilmiş Melek Tarot Kartları, hayat yolculuğunuzda ilham verici bir rehberlik sağlayacaktır.
Detaylı Bilgi

 

Meme Falı

Göğüste bulunan memelerin yorumlanarak, falcıların kehanet sağladığı bir fal türüdür. Erkek veya kadının kişilik özellikleri de bu fal sayesinde ortaya konabilir.
Detaylı Bilgi

 

Meteor Falı

Gökten düşen yıldızların, kuyruklu yıldızların ve meteor adı verilen gök taşlarının yorumlanarak medyumlar tarafından geleceğe yönelik tahminlerde bulunulmasını sağlayan bir inceleme türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Mısır Falı

Bugün bulut falı olarak adlandırdığımız fal çeşidinin en eski ve ilk yöntemlerinden birisidir. Bulut falı Mısır Falı’nın bir çeşididir de denilebilir.
Detaylı Bilgi

 

Mum Falı

Bir mum yakın. Eğer mumun alevi kıvılcım saçarsa kıvılcımın sıçradığı yönden iyi haberler alacaksınız demektir. Bu iyi haberleri gönderenin kim olduğunu merak ediyorsanız mumun damlalarına dikkat etmeniz gerekir.
Detaylı Bilgi

 

Muz Falı

Muz, bereketin, erkin ve de ikili ilişkilerin sembolüdür. Çoğu toplumlarda muz aşırı zenginliğin ve tokluğun göstergesi olmuştur.
Detaylı Bilgi

 

 

İçerik
Başlık
Fal Arşivi
Yazar
Açıklama
Birbirinden farklı olarak geçmişten günümüze kadar ortaya çıkan falların hepsini burada bulabilirsiniz. oldukça zengin bir fal arşivi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı