Fal Arşivi

Odun Falı

Ağaç dallarının veya dallara benzeyen ahşap ve odun parçalarının yorumlanarak geleceğe dair kehanet sağlama sanatı olarak kabul edilen odun falı, odunun kalınlığına şekline, rengine, boyutuna göre çeşitli yorumları içinde barındırır.
Detaylı Bilgi

 

Ok Falı

Tüylü okların kullanılarak uygulandığı bir kehanet sanatı olan ok falında çeşitli yöntemler uygulanmaktadır.
Detaylı Bilgi

 

Omamori Falı

Omamori Japonca’da korumak anlamına gelir. Genel inanca göre bu fal kişilerin kaplten dilediklerinin yerine gelmesi, kendilerini veya sevdiklerini kötü talihten ve olumsuzluklardan korumak amacıyla bakılır.
Detaylı Bilgi

 

Omikuji Falı

Japonya’da birçok tapınakta ağaç dallarında veya çimlerin, çalıların üzerinde karşımıza çıkabilecek fal kağıtları omikuji olarak bilinir. Öylesine çok ve sıklardır ki tapınağa girildiğinde beyaz çiçek bahçesi izlenimi verirler.
Detaylı Bilgi

 

Omuz Falı

Bir kişinin omuz yapıları incelenerek o kişinin bir konuda suçlu olup olmadığını ya dao kişinin münecimmlik yeteneğinin olup olmadığı konusunda fikir elde edilen bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Origami Falı

6 inç kadar kare bir origami kağıdını alın. Yatay ve Dikey çizgilerle olmak kaydıyla kağıdı çizgilerle ayırın ve dikkatlice çizgilere göre katlayın. Ardından köşelerinden de konvasiyonel biçimde tekrar katlayın.
Detaylı Bilgi

 

Ouija

Mısır dilinde şans demek olan ouija, konuşan tahta anlamına gelmektedir. 5.yy’da icat edilen tahta günümüze kadar bozulmadan gelmeyi başarmıştır. Bu tahta insanların gelecekleri ile ilgili ya da sordukları sorularla ilgili cevap vermektedir.
Detaylı Bilgi

 

Osho Zen Tarotu

Normal tarottan biraz farklıdır. Olanlar yada olacaklar ile ilgili değil onların bize hissettirdiği yada hissettireceği ile ilgilidir. Hislerimize rehberlik edip bilinçaltımızda nelerin olduğunu gösterir. Baktırmak için, cevabını aradığınız bir konuya konsantre olun ve sadece 10 kart seçin.
Detaylı Bilgi

İçerik
Başlık
Fal Arşivi
Yazar
Açıklama
Birbirinden farklı olarak geçmişten günümüze kadar ortaya çıkan falların hepsini burada bulabilirsiniz. oldukça zengin bir fal arşivi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı