Fal Arşivi

Saç Falı

Saçlar kişinin yaşam tercihleri ve hayat planlarıyla ilgili çok şey anlatır.
Detaylı Bilgi

 

Sakız Falı

Keyif amaçlı ağızda çiğnenen sakızın çiğneme işleminden sonra aldıkları şekillerin ya da yapışma özelliğinin derecesine göre falcıların gelecek hakkında kehanetlerde bulundukları bir fal türüdür. Falcının da olmadığı zamanlarda kişi bir niyet tutarak olup olmayacağını kendisi de anlayabilir.
Detaylı Bilgi

 

Saman Falı

Saman falı veya diğer adı leğende saman falı çok çok eski bir Türk falıdır.Saman falı özetle bir leğen içindeki suya dört adet saman çöpü atılması ve bu samanların su üzerindeki dağılım yön ve şekillerinin yorumlanmasıdır.
Detaylı Bilgi

 

Sanal Fincan Falı

Günümüzde gelişmiş olan teknolojinin size kahve falında yardımcı olma şeklidir. Rastgele çeşitli sembollerden oluşan üç boyutlu fincan ile yorumlar gerçekleştirilir.
Detaylı Bilgi

 

Sayfa Falı

Sayfa falında bahsedilen “sayfa” terimi kutsal kitapların sayfalarını nitelemekte olup farklı yöntemlerle uygulanan bir fal türüdür. Bir diğer yandan büyücülükle suçlanan bir kişinin büyü yapıp yapmadığını ölçmeye yarar.
Detaylı Bilgi

 

Seğirme Falı

Kimilerine göre seğirme “Manevi Kuvvet” etkisiyle gerçekleşir. Eski düşünürlerden bazıları bunu üzerine çeşitli yorumlarda bulunmuştur. Onlara göre uzuvların herbirinin gökyüzündeki yıldızlarla ilişkisi vardır.
Detaylı Bilgi

 

Ses Falı

Evrende hiç bir şekilde kaybolmayan sesler mistik olarak falcılar tarafından yorumlanmakta, insan oğlu ve Tanrılar arasındaki etkileşim ve iletişim sağlanmaktadır. Bahsedilen bu inanış eski Mısır geleneği olmakla beraber günümüz bilim adamlarının da desteklediği bir olgudur.
Detaylı Bilgi

 

Sigara Falı

İki türdür. Bunlar; Sigara izmariti falı ve sigara dumanı falıdır. Sigara izmartii falında içilen sigara filtranin üztünden bir paramak kala södürülür ve filtresi koparılır. Dilek tutulur.

Detaylı Bilgi

 

Soğan Falı

Öncelikle niyet sahiplerinin isimleri veya onları temsil eden semboller soğanların üzerlerine yazılır, sonra soğanlar ipe dizilir gibi birbirine dikilir. Filiz verene kadar beklenir, ilk kimin soğanı filiz verirse onun niyeti gerçekleşecek demektir.
Detaylı Bilgi

 

Sorgulama Falı

“Sizi seviyor mu, hayatında başka birimi var, durup dururken sizden uzaklaştımı, üzerinizde nazar, negatif enerjimi var?” gibi sorulara yanıt bulmak için bakılan bir fal türüdür. Hem su, hem katina hem de tarot fallarının birlikte bakılmasıdır.
Detaylı Bilgi

 

Su Falı

Anne ismi yardımı ile suya bakılarak görülen sembollerle fal bakılır. Yüzde yüz tutan bir faldır geleceği gösterir ve bakılması zordur.
Detaylı Bilgi

 

Su Buharı Falı

Bir kap içerisinde kaynatılan suyun onun üzerini kaplayan bir madde üzerinde oluşan buharın şekilleri veya yoğunluğuna göre gelecekle ilgili tahminlerin yapıldığı bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Sürüngen Falı

Bir kap içerisinde kaynatılan suyun onun üzerini kaplayan bir madde üzerinde oluşan buharın şekilleri veya yoğunluğuna göre gelecekle ilgili tahminlerin yapıldığı bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Soğan Tomurcuğu Falı

Kırsal toplumların vazgeçilmez fal türleri genellikle bitkilere dayanır. Bunlardan biri de soğan tomurcuğudur ve dileklerin olup olmayacağını gösterir.
Detaylı Bilgi

 

 

Sopa Falı

Musa’nın asasından başlamak üzere Pers, Yunan, İskit ve Roma kültürlerinde kutsal sopalar, asalar öne çıkmıştır.
Detaylı Bilgi

İçerik
Başlık
Fal Arşivi
Yazar
Açıklama
Birbirinden farklı olarak geçmişten günümüze kadar ortaya çıkan falların hepsini burada bulabilirsiniz. oldukça zengin bir fal arşivi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı