Fal Arşivi

Şans Falı

Bir deste kağıtla açılır, ancak desteden 8,9 ve 10′lular ayrılır. Deste karıştırılıp fal tutana kestirildikten sonra destenin üstünden bir kart açılıp yere konup yorumlanır. Bu şekilde devam edilir.
Detaylı Bilgi

 

Şarap Falı

Şarap Falı, tıpkı kahve falında olduğu gibi şarap içildikten sonra kalan izlerin görülebileceği bir kapta olması kaydıyla, yorumlanıp tahmin yürütülmesine dayalı bir fal çeşididir. Tasseografi olarak da adlandırılır.
Detaylı Bilgi

 

Şeker Falı

Şeker bolluk, bereket ve saflığın, hoşluğun sembolüdür. Birçok gelenekte şeker iyi olarak yorumlanmıştır
Detaylı Bilgi

 

Şifa Çemberi Falı

Kuzey ve Güney Amerika yerlileri, ruhsal yolculuğumuz için son derece anlamlı ve eski bir sembol olan Şifa Çemberi’ni 4 kısma ayırırlar. Çemberin ortasında yer alan dikey çizgi mutluluklarımızın, onu yatay olarak kesen diğer çizgi hüzünlerimizin ifadesidir.
Detaylı Bilgi

 

Şiir Falı

Şiir içindeki mısralardan faydalınalark cevabı merak edilen sorulara yanıt aranan ve bulunan bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Şimşek Falı

Şimşeğin çaktığı dönem, şiddeti, ortaya çıkardığı ışık ve sesinin yorumlanarak geleceğe dair falcıların ya da medyumların kehanette buylunduğu bir fal türüdür.

Detaylı Bilgi

 

İçerik
Başlık
Fal Arşivi
Yazar
Açıklama
Birbirinden farklı olarak geçmişten günümüze kadar ortaya çıkan falların hepsini burada bulabilirsiniz. oldukça zengin bir fal arşivi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı