Fal Arşivi

Tarot Falı

İnsanlık tarihinin en eski kehanetlerinden biridir. Kartları, 22 adet Arkana Majör ve 56 adet Arkana Minör olmak üzere iki ana kısma ayrılır. Tarot; Astroloji, numeroloji, kabala gibi pek çok bilim dalıyla ilişkilidir. Gücünü evrensel olanla kişisel olanı birleştirerek sağlar.
Detaylı Bilgi

 

Taş Falı

Falcıların ve medyumların evrendeki titreşimin bir mesaj halinde insanoğluna iletilmesi için bir takım yöntemler denerler ki bunların en ilginçlerinden biri de değrli taşların kullanılmasıdır.
Detaylı Bilgi

 

Tavşan Falı

Niyet falı olarak da bilinir. Ayrıca bunun Papağan falı versiyonu da bulunmaktadır.
Detaylı Bilgi

 

Tavuskuşu Falı

Gönül meseleleri hakkında başvurulan bir fal türüdür. Tavuskuşu şeklinde kuyruk 12 parçaya ayrılmış ve numaralandırılmıştır. Sağ ele kalem alınır ve ucu açık olan kısmı şeklin ortasına gelecek şekilde tutulur.
Detaylı Bilgi

 

Tekerlek Falı

Tekerleğin icadı ile uzun seyahat yapacak olan kişilerin yolculuklarının nasıl olacağı hakkında yorum yapmasını sağlayan bir fal türüdür.

Detaylı Bilgi

 

Telepati Falı

Karsınızdaki insanın duygularını, hissini, yüreğinde sakladıklarını  öğrenebilmek için bakılan özel bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Ten Falı

Bu fal beraber olduğunuz kişinin daha önce veya şu anda kimlere karşı cinsel bazı duyguları olduğunu ve cinsel deneyimlerini, sizi hangi yönlerden çekici ve seksi bulduğunu, sizi aldatıp aldatmadığını gösteren bir Çin Falıdır. Verdiği bilgiler ilişkinize yön vermenizde çok yardımcı olacaktır.
Detaylı Bilgi

 

Teng Mo Falı

Boncuk ya da tesbih tanesi falı da diyebiliriz. 111 tane gül ya da sandal ağacından yapılmış, turkuaz renkte tesbih taneler veya boncuklar alınır.
Detaylı Bilgi

 

Tesbih Falı

Tesbih falı çok eski bir faldır ve Osmanlı İmparatorluğunda da kullanılmıştır. Olacak çocuğun kız yahut erkek olduğuna kadar bilen bir fal çeşididir.
Detaylı Bilgi

 

Tırnak Falı

İnsanoğlunun taşıdığı fiziksel özelliklerin o kişinin kişilik özellikleri hakkında bir takım mesajlar verdiğini bir çok fal yönteminde görmekteyiz.
Detaylı Bilgi

 

Tırnak Çizgisi Falı

Her insanın taşıdığı tırnaklar üzerinde çok belirgin olmayan çizgiler vardır. Bu çizgilerin aldığı şekiller veya yöneliş belirleyicidir.
Detaylı Bilgi

 

Tohum Falı

Kutsal olarak kabul edilen arpa ya da buğday bitkilerinin tohumlarının vereceği filize göre hangi dileğin önce olacağının anlaşıldığı bir fal türüdür.

Detaylı Bilgi

 

Toprak Falı

En verimli topraklardan olarak kabul edilen kırmızı toprağın taşıdığı mistik değer dikkate alınarak tutulan dileklerin o toprak içerisinde gerçek olup olmayacağının anlaşılmasını sağlayan nbir fal türüdür.

Detaylı Bilgi

 

Toz Falı

Eski Yunan’da kişinin eşyaları üzerinde birikmiş tozlarla bakılan fal. Genellikle tozun miktarına, şekline ve içeriğine bakılarak yorumlanırdı.
Detaylı Bilgi

 

Tuz Falı

Mistik ve büyülü bir yanının olduğuna inanılması tuz maddesinin bir kehanet aracı olarak kullanılmasını sağlamıştır. Eski çağlardan itibaren medyumlar veya falcılar tuzu kullanarak bir takım gelecek hakkında tahminlerde bulunurlardı. Günümüzde de varlığını sürdüren bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

İçerik
Başlık
Fal Arşivi
Yazar
Açıklama
Birbirinden farklı olarak geçmişten günümüze kadar ortaya çıkan falların hepsini burada bulabilirsiniz. oldukça zengin bir fal arşivi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı