Fal Arşivi

Zaman Falı

Bir sorunun zamanını vermek için bakılır. İskambil kartları yılın 12 ayını temsil etmek üzere saat şeklinde dizilir. Ortada da karar kartı olur. 4′ er olarak 13 kart dizilir. Fal baktıranın talep ettiği numaradan başlanır.
Detaylı Bilgi

 

Zar Falı

20 tane soru içerir. Bu sorulardan herhangi biri niyet olarak seçilir. Daha sonra iki tavla zarı bir fincanın içine koyulup karıştırılır ve atılır. Atılan zarda gelen numaralara göre yoruma bakılır.
Detaylı Bilgi

 

Zar Atışı Falı

Bir zarın atılış şekli, atılan zarın aldığı pozisyon, gelen rakamlar, iki zarın birbirine göre konumu beraber değerlendirilerek niyetine bakılan kişinin geleceği hakkında bilgi alınmasını sağlayan bir fal türüdür.

Detaylı Bilgi

 

 

Zen Tarotu

Zaman içinde tarot pek çok şekilde kullanılır oldu; geleceği görmek için bir araç; hafif bir salon oyunu, çeşitli durumlar hakkında esrarlı bilgiler toplamak için bir yol.

Detaylı Bilgi

 

 

Zar Hareketi Falı

Zarların bir daire içine elle atılması ve zarların daireye göre aldığı pozisyon değerlendirilerek geleceğe dair kehanetlerde bulunulan bir fal türüdür.

Detaylı Bilgi

 

Zeytin Falı

Zeytin hem Antik Mısır’da hem de Antik Yunan’da sağlık açısından çok gerekli görülen bir bakım ürünü olarak kullanılmıştır.

Detaylı Bilgi

 

 

 

 

 

 

Kaynakça:
Akrofonoloji İsimlerin Enerjisi, Kemal Haluk CEBE/ Altan YILDIZ, Yorumcu
Deste Katina’ nın Aşk Falı, Mara MEIMARIDI, Literatür Yayınları
Fallar Ansiklopedisi, Aysel YEŞİLYURT, Gün Yayıncılık
Fala İnanma Falsız Kalma, Kemal Haluk CEBE/ Altan YILDIZ, Yorumcu
Kahve Falı Jasmine, New Age Yayınları 
Russian Gypsy Fortune Telling, Swetlana Alexandrovna Touckoff, Harper One
Sır Kapısı Kader Aynası, Mustafa N. KARLI, Milenyum Yayınları
Tüm Çağların Gizli Öğretileri, Manly P. HALL, Mitra

İçerik
Başlık
Fal Arşivi
Yazar
Açıklama
Birbirinden farklı olarak geçmişten günümüze kadar ortaya çıkan falların hepsini burada bulabilirsiniz. oldukça zengin bir fal arşivi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı