Fal Arşivi

Çakıl Taşı Falı

Yuvarlak halde bulunan fasulye taneleri ya da çakıl taşları ile yapılan kehanet sağlama aracı olarak kullanılan bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Çan Falı

Orta Çağ döneminde Avrupa’da kilise çanının çaldığı süre içerisinde bir kazanda kaynayan suyun yorumuna dayalı falcıların geleceği görme adına üstlendiği rolü anlatan bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Çarkıfelek Falı

Özel bir faldır. Kartlar sırasıyla açılır. Falı bakılacak kişinin sorularına göre harflerin değerleri matematiksel olarak hesaplanır ve çıkan sonuca göre çarktaki karttan kart seçimi yapılır.
Detaylı Bilgi

 

Çay Falı

Çay fincanında arta kalan çay yaprakçıklarından oluşan sembollere bakılarak yorumlanan fal çeşididir. Günümüzde az kullanılmaktadır.
Detaylı Bilgi

 

Çay Tozu Falı

Falcılar doğada yetişen herhangi bir bitkinin ya da canlının evrene ait bir mesaj taşıdığını bu sebeple geleceğe dair bilgilerin elde edilmesinin mümkün olduğunu düşünerek hareket ederler. Çayın kendisinden yaprağından fal girişimleri olduğu gibi çay tozundan da fal bakılabilir ve kehanetlerde bulunulabilir.
Detaylı Bilgi

 

Çember Falı

Mistik güçlerle iletişimi güçlü olan ve direk Tanrı ile bağlantı kurabilen medyumlar uygulayabileceği bir fal türüdür. Bu fal içerisinde transa geçmek ve gerekli coşkuyu yakalamak önemlidir.
Detaylı Bilgi

 

Çeşme Falı

Bir su kaynağının ya da üstü fokurdayan ya da dalgalı olan su birikintisinin yüzeyinin incelenerek uygulanan bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Çiçek Falı

Falı bakılacak olan kişiye bir çiçek adı sorulur ve verdiği cevaba göre falı yorumlanır. Örneğin;
Detaylı Bilgi

 

Çiçek Falı 2

Genellikle birbirini seven iki kişinin geleceği ile ilgili uygulan bir faldır. İki adet daha açmamış çiçek alınır ve üzerlerine çiftin ismi yazılır. Sonrasında bu çiçekler saklı bir yere ekilir ve 10 gün sonra bakılır. Eğer ikisi de açmış ve yan yana duran çiçeklerden biri diğerini dolanmışsa yakın bir zamanda evlilik var emektir.
Detaylı Bilgi

 

Çin Çubuk Falı

Çubuk falı eskiden çok sık başvurulmuş olan bir fal türüdür. Günümüzde günlük hayat içerisinde de kullanılıyor olsa da eskiden kullanılmış olmasındaki amaç savaşa gidecek doğru kişilerin belirlenmesiydi.
Detaylı Bilgi

 

Çingene Tarotu

78 tarot kartve özel çingene açılımıyla bakılır.
Detaylı Bilgi

 

Çiş Falı

İnsanların veya hayvanların idrarlarının incelenerek içinde bulunulan an ve gelecekle ilgili bir takım kehanetlerin sağlandığı bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Çizgi Falı

Bedevi Arapların yaygın kullandığı bir faldır. Falcının yoğunlaşarak bakması gerekir. Niyetlerinizin olup olmayacağına cevap veren bir bakım türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Çubuk Falı

Çubukların kullanılarak kehanet sağlamak amacıyla uygulanan bir fal türüdür. Çubuk falında çubuğun kendisi direk kehanet aracı değildir. Çubuk kullanılarak çubukta, asada ya da herhangi bir ince uzun bir tahtada bulunan gizli sırrı açığa çıkarma işidir.
Detaylı Bilgi

İçerik
Başlık
Fal Arşivi
Yazar
Açıklama
Birbirinden farklı olarak geçmişten günümüze kadar ortaya çıkan falların hepsini burada bulabilirsiniz. oldukça zengin bir fal arşivi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı