Fal Arşivi

Dağ Falı

Dağ Falı kırsal kesimlerde daha çok dağlık alanlarda yaşayan kesim tarafından uzağa giden bir yolcunun geri dönme durumunu veya uzaktan gelecek bir haberin iyi veya kötü olması ihtimalini değerlendirmek amacıyla başvurulan bir yöntemdir.
Detaylı Bilgi

 

Defne Yaprağı Falı

Eski Yunan´dan kalma bir yöntemdir. Defne falının Tanrı Apollo´dan geldiğine inanılırdı, günümüzde özellikle batıda kullanılıyor ve Paganlarca Apollon yaşatılıyor.
Detaylı Bilgi

 

Dilek Falı

Tarot kartlarıyla bakılır. Dileğin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği üzerine size yol gösterir. Dileğinizi dileyip kartlardan sadece üç tanesini seçersiniz. Bakan kişi bunu yorumlar.
Detaylı Bilgi

 

Diş Falı

İnsanın sahip olduğu dişlerinin yapısal özellikleri o kişiye ait bir takım karakteristik bilgiler vermektedir. Nasıl bir kişi olduğuna nasıl bir yaşamı seçtiğine dair edinilen bilgiler falcının dişlere iyice bakarak ulaşabileceği bilgilerdir.
Detaylı Bilgi

 

 

Doğum Lekesi Falı

Meylomansi olarak da bilinen bu yöntem doğum itibariyle oluşmuş vücuttaki lekelerin astrolojik bağlantısını kurarak onları yorumlamaya dayalı bir yöntemdir.
Detaylı Bilgi

 

Doğum Sonrası Falı

Doğum esnasında ya da doğumdan hemen sonra dünyaya gelen bebeğin başındaki derinin, zarın incelenmesine dayalı düşünülen bir fal türüdür. Ayrıcı baş kısmındaki akıcı madde de bu değerlendirme içerisine alınır.
Detaylı Bilgi

 

Domino Falı

Biraz zaman alan ancak eğlenceli bir fal çeşididir. Dominolar ters çevrilip iyice karıştırılır. Daha sonra 3 tane çekilir. Her çekimde yorum yapılır ve tekrar domino taşları diğerleriyle karıştırılara 3 kez bu tekrarlanır.
Detaylı Bilgi

 

Dört Element Falı

“Ateşe Bakma” da denilen bu fal daha çok Orta Doğu ve Afrika’da yaygındır. Ateşe bakarak olacakları görebilmek için sezgilerinizin çok kuvvetli olması gereklidir. Fal bakımında bakan falcı enerjisini çok fazla harcayacağından sabırla beklenmelidir. Ateşe bakan herkesin geleceği göreceğini sanmak yanlıştır.
Detaylı Bilgi

 

Dudak Falı

İnsanoğlunun vücut şekillerinin o kişinin kişilik özellikleri hakkında bir takım ipuçları verdiğini bir çok fal içerisinde örnekleriyle görmekteyiz. Aynı şekilde insanların dudak yapısının da bir takım kehanetlerde bulunabilmemizi sağlamaktadır.
Detaylı Bilgi

 

Duman Falı 

Eskiler ve ilkel uygarlıklar fal konusunda en tecrübeliler olanlar olmuştur. Kimi yakılan kurbanların dumanlarına göre ahkam kesmişlerdir. Hafif, düz yükselen bir duman iyi, sağlık, bolluk içinde günlere yorumlanır. Kara duman ise kötü ve felaket getirecek günlere işaret sayılırdı.
Detaylı Bilgi

 

Duvar Falı

Gece ondan sabaha karşı dörde kadar olan zaman diliminde bakılır. Mistik ve pisişik güçler içerir. Beyaz bir duvarda mum ışığı altında bakılır. Dikkat edilecek beyaz bir kağıdın mumun önüne konulması vede duvara vuran yansımaların takip edilebilmesi isim, cisim, harf, yaş, zaman tüm sorularınıza cevap verir.
Detaylı Bilgi

 

Dürtü Falı

Fiziksel objelerin ya da bu nesnelerin tarihinin göz önüne alınarak bunlardan hisse ya da okumaya dayalı bir yöntem olup insanların bu objelerle olan gizli hassasiyetini gösterme işidir. Dürtü falı tüm objelerin ruhu olduğunu gösteren ve bunları gün yüzüne çıkaran bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

İçerik
Başlık
Fal Arşivi
Yazar
Açıklama
Birbirinden farklı olarak geçmişten günümüze kadar ortaya çıkan falların hepsini burada bulabilirsiniz. oldukça zengin bir fal arşivi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı