Fal Arşivi

El Falı

Elinizin avuç içindeki çizgileri gerek karakteriniz gerek yaşadıklarınız yada yaşayacaklarınız hakkında size ışık tutar. Elinizde toplam 7 çizgi olup, her çizginin anlamı vardır. Kabiliyetlerinizi, eğilimlerinizi ve ne kadar başarılı olup olmayacağınızı anlayabilirsiniz.
Detaylı Bilgi

 

El Çizgisi Falı

El üzerindeki çizgilerin, avuç içindeki şekillerin, elin büyüklüğü veya parmakların şekillerine göre tahmin ve kişilik analizi yapma yöntemi olan bir fal türüdür. Özellikle Orta Çağ döneminde yaygın olan bu fala göre çizgiler insanların kaderlerinin yazıldığı gizli bir işaret olarak algılanmaktaydı.
Detaylı Bilgi

 

El Çizgisi Falı 2

İnsanoğlunun vücudundaki bazı mesajları okuma işlemi falcılar tarafından üstlenen bir görevdir. Falcılar vücuttaki her ayrıntıya dikkat ederler. İnsanoğlunun kaderini okuma amaçlı da özellikle el içerisindeki çizgilerin yorumlanması geleneği çok eskiden beridir var olan bir gelenektir.
Detaylı Bilgi

 

El Yazısı Falı

İnsanoğlunun ellerinde evrene dair bir takım mesajlar içerdiğini biliyor musunuz? Her insanın evrenin çekim gücünden nasıl etkilendiği ve gidişatta nasıl rol alacağı aslına ellerinde oluşan şekillerden kaderinin görülebileceği falcılar tarafından ortaya konmuş bir durumdur.
Detaylı Bilgi

 

Elek Falı

Eleğin kullanılarak gelecekle ilgili bir takım tahminlerin yapıldığı bu falda genellikle hırsızlar başta olmak üzere bir takım suçluların bulunması için uygulanmaktadır. Ağırlıklı olarak da Orta Çağ Fransa’sında yaygın olarak görülen bir fal idi.
Detaylı Bilgi

 

Element Falı

Eski inanışlardan kalma 4 temel element olan; hava, su ateş ve toprak elementlerinin incelenmesine ve gözlemlenmesine dayalı olarak uygulanan bir fal türüdür.
Detaylı Bilgi

 

Elma Falı

Gruptaki her bir kişiye birer elma verin ve elmayı dikkatlice ortadan ikiye ayırıp çekirdeklerini ayırın. Ardından bir elmadan kaç çekirdek elde ettiğinizi sayarak elde ettiğiniz rakamların yorumuna bakın.
Detaylı Bilgi

 

Ema Falı

Japonya’da tahta kalıplar veya plaklar üzerine Tanrı’ya ithafen yazılmış dualar veya yine Tanrı’dan gerçekleştirmesi beklenen dileklerin yazıldığı bir fal sistemidir.
Detaylı Bilgi

 

Emzirme Falı

Yeni doğan bebeklerin anne sürtüne duyduğu ihtiyaç onların bir şekilde anne memesine doğru hareketlerde bulunmasını sağlar. Bebeklerin anne sütünü emerken aldıkları tavırların gözlemlenmesi veya biberondan nasıl süt emdiğini inceleyerek falcılar bir takım tahminlerde bulunur o kişinin kişilik özellikleri hakkında.
Detaylı Bilgi

 

Enerji Falı

Enerjı kartlarıyla, sorulan soruya yönelik özel açılan bir fal çeşididir. Aslında bir çok soruya objektif yanıtlar verir.
Detaylı Bilgi

 

Erime Falı

Çeşitli madenlerin ya da metallerin ateşte eritilerek ortaya çıkan şekillerin yorumlanmasına dayalı bir fal türüdür. Astrolojik olarak madenlerin Saturn ile bağlantılı olması ve mistik olarak taşıdığı önem nedeniyle hastalık iş, ölüm gibi konularda geleceğe dair bilgiler verir.
Detaylı Bilgi

 

Evlilik Falı 

Evlilik falı kişiye özel dualar ile açılır daha çok meraklısına değil, kimin ihtiyacı varsa o kişiye bakılan bir fal çeşididir. Evlilik falında gerekli olan aşırı uç konsantrasyon ve duru gönülle bakılmasıdır. Başta belirtildiği gibi kişinin Dua’sı da çıkartılmalıdır.
Detaylı Bilgi

İçerik
Başlık
Fal Arşivi
Yazar
Açıklama
Birbirinden farklı olarak geçmişten günümüze kadar ortaya çıkan falların hepsini burada bulabilirsiniz. oldukça zengin bir fal arşivi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı