FALCI ARAYIŞINIZA ÇÖZÜM OLUYORUZ

Fala baktırmak, fala inanmak zaman zaman iyi bir falcı arayışına girmek, özellikle son dönemde modern şehir insanı için vazgeçilmez bir durum olmuştur. Çalışmadan, kazanmadan gelecekteki işinin ne olacağını, sevgili durumunu, eşinin veya sevgilisinin güvenilirliğini anlayabilmek ve öğrenebilmek amacıyla çeşitli şekillerde fal baktıranlar, astrolojik burç yorumlarına bakmadan güne başlayamayanlar oldukça fazladır. Bunun dışında falın ilahi dinler cephesinde haram ve günah olması çoğu kişi için oldukça bağlayıcı bir engel olurken bazıları için bu yasağı delmek, falın kendisi için sadece eğlence olduğunu söyleyerek mümkün olmaktadır. Faldan vazgeçemeyenler, çeşitli şekillerde gelecekte ne olacağını öğrenmek isteyenler için falında çıkan işi aramak bulmak, sevgiliye aşık olabilmek çok önemli olmaktadır.

Fal ise çeşitli araçlar veya yöntemler ile insanların geleceği ya da bugününe dair bir takım bilgilerin bilinebileceğine dair bir iş olduğu gibi insanların durum ve kişiliklerine uygun yorumları yapabilme sanatı olarak değerlendirilebilmektedir. Fal bakan kişiye falcı denilirken fal çeşitleri; su falı, tarot, iskambil, bakla falı, el falı, kahve falı olarak bilinmektedir. Özellikle kahve falına baktırmak geleneği yıllardır Türkiye’de çok fazla kişinin dost meclislerinde başvurduğu bir yöntem olurken son yıllarda komşuluk, dostluk ve arkadaşlık kavramlarının dışında bu işi ticarete dönüşen insanlara başvuran kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Aslında orta çağ Avrupa’sında yasak olan büyücülük, fal baktırmak ve kâhinlik işleri günümüzde dinlerin yasaklarına rağmen oldukça rahat bir biçimde ilerleyebilmektedir.

Falınıza baktırmak için iyi bir falcı mı arıyorsunuz? Ya da şöyle dost meclisinde biraz eğlenelim mi diyorsunuz? Ancak kimsenin kahve falından anlamıyor olması canınızı sıkmasın. İnternet sitemizde her türlü fala dair bilgiler bulabileceğiniz gibi online kahve falınıza da baktırabilirsiniz. Yapmanız gereken eski usulde olduğu gibi dostlarınızla arkadaşlarınızla kahvenizi içtikten sonra fincanınızı ters çevirip soğumasını beklemek olacaktır. Soğuyan fincanınızın telvenin en yoğun olduğu yerinden başlamak üzere 3-4 resmini çekmelisiniz. Resimleri siteye yüklediğiniz andan itibaren kısa sürede fal yorumlarınızı alabilirsiniz. Aileye gelecek çocuk hakkında bilgiler alabileceğiniz gibi yeni işinize dair olumlu yorumlarda alabilirsiniz.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı