Falcı Siteleri

İlginizi çekecek fal sitelerini biraraya topladık. Her birinde farklı falcılar online olarak yer almakta. Bu siteler arasında Tellwe; Falsepeti; Fal Kulübü; Yorumcu; Kahvemvefalım; Falalem en çok rağbet görenler arasında.

Tellwe, tüm dünyadan yetenekli falcılar ve fala meraklı insanları bir araya getiren online bir platformdur. Gerçek falcılar ile etkileşim kurabileceğiniz, fal baktırabileceğiniz ve fal bakabileceğiniz bu sitede, farklı fal deneyimleri yaşamak için imkanlar sunulmakta. Sitede AsliAbla, Falstar, Medyumhiper, Dastar, Rhea, Lokman Hekim, Aytaşı, Kehanettin, Mabet ve Acıkahvem gibi falcılar bulunmakta.  (http://www.tellwe.com/)

Falsepeti, özel olarak seçilmil yorumcularıyla fal meraklılarına hizmet veren bir site. İşte yorumcularından birkaçı: Alex, Miroskas, Ceyda Özsoy, Selma Yıldız, Deniz Özdemir, Hale Yıldırım, Melek Öz, Karena, Mira Alya, Nostra. (https://www.falsepeti.com/anasayfa)

Fal kulübü, Türkiye’nin yetenekli falcılar ve fala meraklı insanları bir araya getiren bir platformdur. Gerçek falcılar ile etkileşim kurabileceğiniz, fal baktırabileceğiniz ve fal bakabileceğiniz sitede, sizlere değişik bir fal deneyimi yaşamanız için aracı ve yardımcı olunuyor. Kullanıcıların falcılar hakkında yaptığı yorumlara ve verdiği oylara bakarak, size uygun olduğunu düşündüğünüz falcıları seçebilir ve falınıza baktırabilirsiniz. İşte falcılardan birkaçı: Alya Çağ, Ali Giritli, Nurten Abla, Sudenaz Güzel, Beril Taşdelen, Mehmet Onur, Derya Kasap, Seda Karaaslan, Hüsne Sezgin. (http://www.falkulubu.com/)

Yorumcu, Rüya Yorumu, Parapsikoloji, İsim Analizi, Okültizm, Yıldız Haritası, Doğum Haritası, Bebek Cinsiyetleri ve İsimleri, Astroloji Raporları hakkında detaylı ve geniş ölçüde bilgi bulunabilinecek bir sitedir. (http://www.yorumcu.com/)

Kahvemvefalım, Kahve Falı, Tarot, Melek Falı, Rüya Yorumları, İskambil Falı, Baht Falı, Aşk Uyumu Falı ve Burçlar hakkında ayrıntılı bilgiler içeren bir sitedir. (http://www.kahvemvefalim.com/)

Falalem, kahve ve tarot fallarında online falcılarla iletişime geçebileceğiniz bir site. Kahve Falı, Tarot, Katina, Astroloji, Rüya Yorumu üzerine geniş bilgiler içeriyor. İşte yorumculardan birkaçı: Rita Soydan, Medyum Şeker, Falbaz, Aylin Sayın, Mert Reiki, Azra Erkin. (http://www.falalem.com/)

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı