Falcılık

Fal bazı simgeler ve sembolleri yorumlayarak bir kişinin hayatı hakkında tahminlerde ve çıkarımlarda bulunma pratiğidir. Fal, büyüyle karıştırılmamalıdır. Büyüde dini ritüeller ve bazı mistik pratikler yer alırken fal daha az ciddi ve sadece bireylerin yorumlama ve sezgi yeteneğiyle sınırlı bir durumdur. Falda geleceğe herhangi bir müdahale yoktur, sadece tahmin ve yorumlama veya tavsiyeler vardır.

Tarihsel olarak falcılık Rönesans dönemi büyücülüğünün bir alt kolu olarak Romanlara atfedilen bir yöntem olarak doğmuştur. Bugün popüler kültürün bir ürünü olarak da adlandırılan falcılık ve fal birçok insan tarafından merak salınan bir alandır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı