Feng Shui

 

NASIL YORUMLANIR

Doğanın dengesinin göz önünde bulundurulduğu, toprağın, evrenin görüntüsü, yüzeyi ile fiziksel dünyanın uyum içerisinde ilişkisini konu alan bir disiplindir. Eski Çin’den kalma Mistik bir inanıştır. Feng Shui eski Çin dilinde rüzgar ve su anlamlarına gelmektedir. Dini ve yaşam merkezli olarak su ve rüzgarın taşıdığı kutsal anlamlar vardır. Doğanın dengesini sağlayan bu unsurların eksik kalması olumsuz çağrışımları ve doğanın dengesinde, insanların, hayvanların, bitkilerin ekosistem içerisinde olan birlikteliğinin tehlikede olmasına neden olacağından bu iki unsurun bu düşünce falı içerisinde yeri önemlidir.

Doğada var olan enerjinin harekete geçirilme yöntemi olarak da görülebilir. İnsanların yaşadığı çevrenin daha uygun hale getirilmesini amaçlar. Kişisel gelişim, daha iyi kazanç sağla gibi unsurlar bu beş bin yıllık öğretinin içerisindedir. Bir yerin iyi bir Feng Shui olabilmesi demek oranın doğayla uyumlu olması ile alakalıdır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı