Garipseme Falı

Bir kişi ile ya da beklenmedik bir durum ile karşılaşıldığı zaman insanğlunuun verdiği tepkilerin ya da reaksiyonların gözlemlenerek geleceğe dair bilgi edinilen bir fal türüdür. Şaman kültüründe Mısır’da ve Roma’da dikkat edilen hususlardı. Örneğin bir tapınakta, bir olay içerisinde, sosyal alanlarda, yolda karşılaşma sırasında verilen tepkiler o kişiyi değerlendirmek adına falcıların dikkat ettiği önemli bulgulardır.

Nasıl Yorumlanır

Eski Yunan topraklarında bir rahip ile ya da herhangi bir din adamı ile yolda karşılaşmak olumsuzluğu çağrıştıran bir durum idi. Erkeklerde bu olumsuzluk kadınlardan daha fazladır. Eğer rahibi eşek üstünde görürse insanlar bu daha da olumsuz bir durumdur ve kendileri için bir felaketin habercisi olabilirdi. Yine sakat bir insanla karşılaşmak kötü bir kehanet olmakla beraber bir deli ile karşılaşmak tam tersine uğur anlamına gelmektedir.

Eğer bir kişi ile karşılaşıldığında sol el yukarı doğru kalkıyorsa bu iyiye işarettir. Fakat sağ kol hareket ediyorsa bu durum olumsuzluğu çağrıştırır. Tabi buradaki hareketler bilinçsizce yapılan hareketlerdir.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı