Gebelik Falı

Gebelik Falı

ggbb

URİMANCY/ Uromancy

Hayvan veya insan idrarlarının değerlendirilerek geleceğe, geçmişe veya anımıza yönelik tahminlerde bulunabilme sanatıdır.

İdrar ile ilgili yapılan yorumlamalar onun rengi, tadı, akıntısı ya da bir kase içinde sallanarak içinde bulunduğu hareketleri dikkate alınarak yapılabilir.

Roma’da bir lazımlık içerisinde bulunan idrarın baloncuklarını dikkate alırlardı. Örneğin eğer baloncuklar hareketli, ve yayılan bir cinsten ise o kişi eline çok miktarda para geçecek anlamı vardır.  Aynı zamanda bir başka olumlu haberin de habercisi olabilirler. Eğer baloncuklar küçük ve birbirine yakın ise olumsuz bir haber veriliyor olabilir. Bu bir hastalık, ölüm olabilir.

Hamile kadınlar doğacak çocuklarının cinsiyetini bulabilmek için bu yöntemi uygulayabilirler. Ayrıca evlilik yapacak olan kadınların da evliliklerinin mutlu olup olmayacağına ya da kaç sene mutlu olacağına da bakabilirler.

  1. ve 17. Asırlarda ise büyücüler bir yöntem kullanmıştır. Bir kap içerisine bir kişinin idrarı konulur ve kabın ağzına mantar a da tıpa takılmaya çalışılır. Eğer tıpa yerinden fırlarsa o kişi suçlu demektir.

Tıp alanında da hastalıkların tedavisi adına Ürinler dikkate alınmaktadır. İdrara bakılarak  bir kişinin gündelik hayatı konusunda bilimsek açıklamalar yapılabilir. Eğer b,r kişinin idrarı açık renk ise yeteri kadar su içmemiş demektir. Eğer koyu sarı ya da kahveringi ve kokulu ise de bu kişinin sisteminde yeteri kadar su olmadığını gösterir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı